| Stan | Bardzo dobry |
| Rodzaj pojazdu | serie |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Marka | Hot Wheels |
| Płeć | chłopcy, dziewczynki |
| Materiał | metal, plastik |
| Skala | 1:64 |
| Baterie | LR44 x 3 |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Wysokość produktu | 8.50 cm |
| Szerokość produktu | 7.00 cm |
| Długość | 14.50 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.300 kg |
| Kolor | zielony |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy |
| Minimalny wiek dziecka | 3 |
| Kod producenta | JCH44 |
| Długość torowiska | 150 cm |
| Głębokość produktu | 1.00 cm |
| Seria | Hot Wheels |
| Model | MEGA WREX |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e807f9d5-40e6-4fbd-a2c3-22dad7d56202
Podobne wyszukiwania
Serie Warszawa
 
(2303)
Serie Czaplinek
 
(559)
Serie Lublin
 
(447)
Serie Gliwice
 
(343)
Serie Myślenice
 
(238)
Serie Zamość
 
(150)
Serie Józefów
 
(128)
Serie Kielce
 
(126)
Serie Myszków
 
(78)
Serie Sosnowiec
 
(70)
Serie Grodzisk Mazowiecki
 
(70)
Serie Krasnystaw
 
(65)
Serie Legionowo
 
(65)
Serie Stargard
 
(59)
Serie Zgierz
 
(57)
Serie Mysłowice
 
(53)
Serie Opole
 
(48)
Serie Łodziska
 
(45)
Serie Nowy Targ
 
(42)
Serie Ostrów Wielkopolski
 
(42)
Serie Elbląg
 
(41)
Serie Łęczyca
 
(38)
Serie Jelenia Góra
 
(37)
Serie Kobyle
 
(34)
Serie Przemyśl
 
(33)
Serie Piaseczno
 
(33)
Serie Tczew
 
(22)
Serie Kłodzko
 
(19)
Serie Marcinowice
 
(19)
Serie Imielin
 
(19)
Serie Ustroń
 
(18)
Serie Puławy
 
(18)
Serie Bartniki
 
(18)
Serie Grabówka
 
(17)
Serie Koło
 
(17)
Serie Siemianowice Śląskie
 
(16)
Serie Ełk
 
(15)
Serie Komorniki
 
(14)
Serie Parczew
 
(12)
Serie Limanowa
 
(12)
Serie Łuków
 
(11)
Serie Kluczbork
 
(11)
Serie Brwinów
 
(11)
Serie Kikół-Wieś
 
(11)
Serie Stęszew
 
(11)
Serie Będzin
 
(11)
Serie Kowary
 
(10)
Serie Dziembówko
 
(10)
Serie Bochnia
 
(10)
Serie Piaski
 
(10)
Serie Paczków
 
(10)
Serie Łochowo
 
(9)
Serie Dębe Wielkie
 
(9)
Serie Czarna Woda
 
(9)
Serie Baranowo
 
(9)
Serie Tarnowo Podgórne
 
(9)
Serie Rydułtowy
 
(9)
Serie Mstów
 
(9)
Serie Mikołów
 
(8)
Serie Łopiennik Górny
 
(8)
Serie Rzuchowa
 
(8)
Serie Słupca
 
(8)
Serie Chodzież
 
(8)
Serie Dopiewo
 
(7)
Serie Strzelin
 
(7)
Serie Włodawa
 
(7)
Serie Kobyłka
 
(7)
Serie Jarosław
 
(7)
Serie Karczemki
 
(6)
Serie Powidz
 
(6)
Serie Sadów
 
(6)
Serie Wągrowiec
 
(6)
Serie Zabierzów
 
(6)
Serie Grabów nad Prosną
 
(6)
Serie Dynów
 
(6)
Serie Szczecinek
 
(6)
Serie Pieniążkowice
 
(6)
Serie Witonia
 
(6)
Serie Milejów
 
(6)
Serie Baranów
 
(5)
Serie Hrubieszów
 
(5)
Serie Plewiska
 
(5)
Serie Śrem
 
(5)
Serie Łęczna
 
(5)
Serie Wąbrzeźno
 
(5)
Serie Nowe Brzesko
 
(5)
Serie Wałcz
 
(5)
Serie Zgłobice
 
(5)
Serie Żywiec
 
(5)
Serie Mikołajki
 
(5)
Serie Koluszki
 
(5)
Serie Czersk
 
(5)
Serie Korzeniów
 
(5)
Serie Raszówka
 
(5)
Serie Suchedniów
 
(5)
Serie Kostrzyn nad Odrą
 
(4)