| Stan | Nowy |
| Rodzaj pojazdu | serie |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Bohater / Bajka | Hot Wheels |
| Płeć | dziewczynki, chłopcy |
| Materiał | plastik, metal |
| Skala | 1:64 |
| Efekty | brak |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Kolor | żółty |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy |
| Minimalny wiek dziecka | 3 |
| Wysokość produktu | 3.00 cm |
| Szerokość produktu | 3.00 cm |
| Długość | 7.00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.200 kg |
| Kod producenta | HYX21 |
| Seria | HW '70S VS. '90S |
| Model | BMW 2002 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 797be6aa-3e60-4aa2-a372-1bfa95cf5554
Podobne wyszukiwania
Serie Warszawa
 
(2157)
Serie Czaplinek
 
(563)
Serie Lublin
 
(436)
Serie Gliwice
 
(302)
Serie Myślenice
 
(239)
Serie Zamość
 
(150)
Serie Józefów
 
(130)
Serie Kielce
 
(124)
Serie Myszków
 
(80)
Serie Sosnowiec
 
(68)
Serie Krasnystaw
 
(67)
Serie Legionowo
 
(61)
Serie Góra
 
(55)
Serie Mysłowice
 
(54)
Serie Zgierz
 
(54)
Serie Ostrów Wielkopolski
 
(51)
Serie Stargard
 
(50)
Serie Opole
 
(47)
Serie Moryń
 
(46)
Serie Łodziska
 
(45)
Serie Kobyle
 
(43)
Serie Nowy Targ
 
(42)
Serie Łęczyca
 
(42)
Serie Elbląg
 
(38)
Serie Jelenia Góra
 
(37)
Serie Przemyśl
 
(33)
Serie Piaseczno
 
(33)
Serie Puławy
 
(25)
Serie Kłodzko
 
(21)
Serie Tczew
 
(21)
Serie Ustroń
 
(20)
Serie Bartniki
 
(20)
Serie Imielin
 
(19)
Serie Marcinowice
 
(19)
Serie Grabówka
 
(18)
Serie Siemianowice Śląskie
 
(16)
Serie Komorniki
 
(14)
Serie Wągrowiec
 
(14)
Serie Bochnia
 
(13)
Serie Ełk
 
(12)
Serie Limanowa
 
(12)
Serie Paczków
 
(11)
Serie Koło
 
(11)
Serie Kikół-Wieś
 
(11)
Serie Parczew
 
(11)
Serie Stęszew
 
(11)
Serie Łuków
 
(11)
Serie Brwinów
 
(11)
Serie Będzin
 
(10)
Serie Kowary
 
(10)
Serie Rydułtowy
 
(10)
Serie Dziembówko
 
(10)
Serie Kluczbork
 
(10)
Serie Baranowo
 
(9)
Serie Mstów
 
(9)
Serie Łochowo
 
(9)
Serie Hrubieszów
 
(9)
Serie Tarnowo Podgórne
 
(9)
Serie Dębe Wielkie
 
(9)
Serie Czarna Woda
 
(9)
Serie Słupca
 
(8)
Serie Rzuchowa
 
(8)
Serie Mikołów
 
(8)
Serie Jarosław
 
(7)
Serie Łęczna
 
(7)
Serie Włodawa
 
(7)
Serie Dopiewo
 
(7)
Serie Kobyłka
 
(7)
Serie Grodzisk Mazowiecki
 
(7)
Serie Strzelin
 
(7)
Serie Piaski
 
(6)
Serie Pieniążkowice
 
(6)
Serie Grabów nad Prosną
 
(6)
Serie Wytowno
 
(6)
Serie Karczemki
 
(6)
Serie Milejów
 
(6)
Serie Żywiec
 
(6)
Serie Śrem
 
(6)
Serie Witonia
 
(6)
Serie Powidz
 
(6)
Serie Szczecinek
 
(6)
Serie Chodzież
 
(6)
Serie Sadów
 
(6)
Serie Dynów
 
(6)
Serie Zabierzów
 
(6)
Serie Koniaków
 
(5)
Serie Wąbrzeźno
 
(5)
Serie Mikołajki
 
(5)
Serie Wałcz
 
(5)
Serie Baranów
 
(5)
Serie Zgłobice
 
(5)
Serie Korzeniów
 
(5)
Serie Czersk
 
(5)
Serie Plewiska
 
(5)
Serie Osielsko
 
(5)
Serie Zwierzyniec
 
(4)