| Stan | Bardzo dobry |
| Rodzaj pojazdu | serie |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Marka | Hot Wheels |
| Płeć | chłopcy, dziewczynki |
| Materiał | metal, plastik |
| Skala | 1:64 |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Wysokość produktu | 3.00 cm |
| Szerokość produktu | 3.00 cm |
| Długość | 7.00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.200 kg |
| Kolor | fioletowy |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy |
| Minimalny wiek dziecka | 3 |
| Kod producenta | 5785-HYY70 |
| Seria | Compact Kings |
| Model | '68 Dodge Dart |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 7d5aef08-bac5-4e11-ae62-48fcb41c4770
Podobne wyszukiwania
Serie Warszawa
 
(2301)
Serie Czaplinek
 
(559)
Serie Lublin
 
(447)
Serie Gliwice
 
(339)
Serie Myślenice
 
(238)
Serie Zamość
 
(150)
Serie Józefów
 
(128)
Serie Kielce
 
(126)
Serie Myszków
 
(78)
Serie Grodzisk Mazowiecki
 
(70)
Serie Sosnowiec
 
(70)
Serie Krasnystaw
 
(65)
Serie Legionowo
 
(65)
Serie Stargard
 
(59)
Serie Zgierz
 
(57)
Serie Mysłowice
 
(53)
Serie Opole
 
(48)
Serie Łodziska
 
(45)
Serie Nowy Targ
 
(42)
Serie Ostrów Wielkopolski
 
(41)
Serie Elbląg
 
(39)
Serie Łęczyca
 
(38)
Serie Jelenia Góra
 
(37)
Serie Przemyśl
 
(35)
Serie Kobyle
 
(34)
Serie Piaseczno
 
(33)
Serie Tczew
 
(22)
Serie Imielin
 
(19)
Serie Marcinowice
 
(19)
Serie Kłodzko
 
(19)
Serie Puławy
 
(18)
Serie Ustroń
 
(18)
Serie Bartniki
 
(18)
Serie Grabówka
 
(17)
Serie Koło
 
(17)
Serie Siemianowice Śląskie
 
(16)
Serie Ełk
 
(15)
Serie Komorniki
 
(14)
Serie Limanowa
 
(12)
Serie Parczew
 
(12)
Serie Będzin
 
(11)
Serie Łuków
 
(11)
Serie Stęszew
 
(11)
Serie Brwinów
 
(11)
Serie Kikół-Wieś
 
(11)
Serie Kluczbork
 
(11)
Serie Paczków
 
(10)
Serie Bochnia
 
(10)
Serie Dziembówko
 
(10)
Serie Kowary
 
(10)
Serie Bolesławiec
 
(10)
Serie Piaski
 
(10)
Serie Łochowo
 
(9)
Serie Mstów
 
(9)
Serie Rydułtowy
 
(9)
Serie Baranowo
 
(9)
Serie Czarna Woda
 
(9)
Serie Dębe Wielkie
 
(9)
Serie Tarnowo Podgórne
 
(9)
Serie Łopiennik Górny
 
(8)
Serie Mikołów
 
(8)
Serie Chodzież
 
(8)
Serie Rzuchowa
 
(8)
Serie Słupca
 
(8)
Serie Włodawa
 
(7)
Serie Dopiewo
 
(7)
Serie Strzelin
 
(7)
Serie Jarosław
 
(7)
Serie Kobyłka
 
(7)
Serie Grabów nad Prosną
 
(6)
Serie Karczemki
 
(6)
Serie Milejów
 
(6)
Serie Dynów
 
(6)
Serie Wytowno
 
(6)
Serie Wągrowiec
 
(6)
Serie Witonia
 
(6)
Serie Sadów
 
(6)
Serie Pieniążkowice
 
(6)
Serie Powidz
 
(6)
Serie Zabierzów
 
(6)
Serie Szczecinek
 
(6)
Serie Suchedniów
 
(5)
Serie Śrem
 
(5)
Serie Plewiska
 
(5)
Serie Wąbrzeźno
 
(5)
Serie Wałcz
 
(5)
Serie Nowe Brzesko
 
(5)
Serie Zgłobice
 
(5)
Serie Czersk
 
(5)
Serie Żywiec
 
(5)
Serie Mikołajki
 
(5)
Serie Łęczna
 
(5)
Serie Korzeniów
 
(5)
Serie Raszówka
 
(5)
Serie Baranów
 
(5)
Serie Wadowice
 
(4)