| Stan | Nowy |
| Rodzaj pojazdu | serie |
| EAN (GTIN) | 194735011780 |
| Kod producenta | HCJ89 |
| Marka | Mattel |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Materiał | metal, papier |
| Bohater / Bajka | brak |
| Płeć | chłopcy, dziewczynki |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Skala | 1:64 |
| Efekty | brak |
| Wysokość produktu | 2.50 cm |
| Szerokość produktu | 2.30 cm |
| Kolor dominujący | wielokolorowy |
| Długość (cm) | 4 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4af7abe2-dfb5-474e-b992-a5f41c5bf5de
Podobne wyszukiwania
Serie Warszawa
 
(2163)
Serie Czaplinek
 
(563)
Serie Lublin
 
(442)
Serie Gliwice
 
(299)
Serie Myślenice
 
(239)
Serie Zamość
 
(150)
Serie Józefów
 
(129)
Serie Kielce
 
(124)
Serie Myszków
 
(80)
Serie Sosnowiec
 
(68)
Serie Krasnystaw
 
(67)
Serie Legionowo
 
(61)
Serie Góra
 
(54)
Serie Zgierz
 
(54)
Serie Mysłowice
 
(53)
Serie Stargard
 
(50)
Serie Ostrów Wielkopolski
 
(49)
Serie Opole
 
(47)
Serie Moryń
 
(46)
Serie Łodziska
 
(45)
Serie Kobyle
 
(44)
Serie Łęczyca
 
(42)
Serie Nowy Targ
 
(42)
Serie Elbląg
 
(38)
Serie Jelenia Góra
 
(37)
Serie Przemyśl
 
(33)
Serie Piaseczno
 
(33)
Serie Tczew
 
(21)
Serie Kłodzko
 
(21)
Serie Ustroń
 
(20)
Serie Bartniki
 
(20)
Serie Imielin
 
(19)
Serie Marcinowice
 
(19)
Serie Puławy
 
(18)
Serie Grabówka
 
(18)
Serie Siemianowice Śląskie
 
(16)
Serie Komorniki
 
(14)
Serie Wągrowiec
 
(14)
Serie Ełk
 
(12)
Serie Limanowa
 
(12)
Serie Bochnia
 
(12)
Serie Stęszew
 
(11)
Serie Kikół-Wieś
 
(11)
Serie Będzin
 
(11)
Serie Łuków
 
(11)
Serie Paczków
 
(11)
Serie Brwinów
 
(11)
Serie Koło
 
(11)
Serie Parczew
 
(11)
Serie Kowary
 
(10)
Serie Rydułtowy
 
(10)
Serie Dziembówko
 
(10)
Serie Kluczbork
 
(10)
Serie Tarnowo Podgórne
 
(9)
Serie Mstów
 
(9)
Serie Czarna Woda
 
(9)
Serie Baranowo
 
(9)
Serie Łochowo
 
(9)
Serie Dębe Wielkie
 
(9)
Serie Mikołów
 
(8)
Serie Rzuchowa
 
(8)
Serie Słupca
 
(8)
Serie Hrubieszów
 
(8)
Serie Strzelin
 
(7)
Serie Grodzisk Mazowiecki
 
(7)
Serie Łęczna
 
(7)
Serie Kobyłka
 
(7)
Serie Jarosław
 
(7)
Serie Dopiewo
 
(7)
Serie Włodawa
 
(7)
Serie Karczemki
 
(6)
Serie Pieniążkowice
 
(6)
Serie Śrem
 
(6)
Serie Chodzież
 
(6)
Serie Witonia
 
(6)
Serie Powidz
 
(6)
Serie Sadów
 
(6)
Serie Grabów nad Prosną
 
(6)
Serie Milejów
 
(6)
Serie Żywiec
 
(6)
Serie Piaski
 
(6)
Serie Wałcz
 
(6)
Serie Zabierzów
 
(6)
Serie Dynów
 
(6)
Serie Szczecinek
 
(6)
Serie Osielsko
 
(5)
Serie Plewiska
 
(5)
Serie Mikołajki
 
(5)
Serie Czersk
 
(5)
Serie Baranów
 
(5)
Serie Nowe Brzesko
 
(5)
Serie Wąbrzeźno
 
(5)
Serie Zgłobice
 
(5)
Serie Korzeniów
 
(5)
Serie Koniaków
 
(5)
Serie Łopiennik Górny
 
(4)