| Stan | Nowy |
| Marka | Hot Wheels |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Bohater / Bajka | Hot Wheels |
| Płeć | dziewczynki, unisex, chłopcy |
| Materiał | plastik, metal, papier |
| Skala | 1:64 |
| Efekty | brak |
| Certyfikaty, opinie, atesty | LGA, EN 71, CE, FSC |
| Kolor | czerwony |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy |
| Minimalny wiek dziecka | 3 |
| Rodzaj pojazdu | serie |
| Elementy zestawu | wagoniki |
| Wysokość produktu | 17.00 cm |
| Szerokość produktu | 20.00 cm |
| Długość | 14.00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.150 kg |
| Kod producenta | JJH41-N521 |
| Długość torowiska | 10 cm |
| Głębokość produktu | 7.62 cm |
| Seria | FERRARI |
| Model | FERRARI 12CILINDRI |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 6d3261b2-d3e6-4dbd-a26e-19f1108f25a7
Podobne wyszukiwania
Serie Warszawa
 
(2282)
Serie Czaplinek
 
(562)
Serie Lublin
 
(454)
Serie Gliwice
 
(334)
Serie Myślenice
 
(237)
Serie Zamość
 
(153)
Serie Józefów
 
(128)
Serie Kielce
 
(125)
Serie Myszków
 
(79)
Serie Sosnowiec
 
(70)
Serie Krasnystaw
 
(65)
Serie Legionowo
 
(61)
Serie Zgierz
 
(57)
Serie Stargard
 
(55)
Serie Mysłowice
 
(54)
Serie Opole
 
(49)
Serie Łodziska
 
(45)
Serie Nowy Targ
 
(42)
Serie Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Serie Elbląg
 
(40)
Serie Łęczyca
 
(38)
Serie Jelenia Góra
 
(36)
Serie Przemyśl
 
(35)
Serie Kobyle
 
(34)
Serie Piaseczno
 
(32)
Serie Imielin
 
(19)
Serie Marcinowice
 
(19)
Serie Kłodzko
 
(19)
Serie Puławy
 
(18)
Serie Grabówka
 
(18)
Serie Bartniki
 
(18)
Serie Ustroń
 
(17)
Serie Siemianowice Śląskie
 
(16)
Serie Komorniki
 
(14)
Serie Ełk
 
(13)
Serie Limanowa
 
(12)
Serie Łuków
 
(11)
Serie Będzin
 
(11)
Serie Stęszew
 
(11)
Serie Parczew
 
(11)
Serie Koło
 
(11)
Serie Brwinów
 
(11)
Serie Kikół-Wieś
 
(11)
Serie Kluczbork
 
(11)
Serie Bochnia
 
(10)
Serie Paczków
 
(10)
Serie Piaski
 
(10)
Serie Dziembówko
 
(10)
Serie Baranowo
 
(9)
Serie Mstów
 
(9)
Serie Tarnowo Podgórne
 
(9)
Serie Dębe Wielkie
 
(9)
Serie Łochowo
 
(9)
Serie Czarna Woda
 
(9)
Serie Rydułtowy
 
(9)
Serie Chodzież
 
(8)
Serie Rzuchowa
 
(8)
Serie Wągrowiec
 
(8)
Serie Słupca
 
(8)
Serie Mikołów
 
(8)
Serie Kobyłka
 
(7)
Serie Łęczna
 
(7)
Serie Strzelin
 
(7)
Serie Jarosław
 
(7)
Serie Włodawa
 
(7)
Serie Dopiewo
 
(7)
Serie Zabierzów
 
(6)
Serie Łopiennik Górny
 
(6)
Serie Żywiec
 
(6)
Serie Dynów
 
(6)
Serie Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Serie Hrubieszów
 
(6)
Serie Karczemki
 
(6)
Serie Powidz
 
(6)
Serie Pieniążkowice
 
(6)
Serie Szczecinek
 
(6)
Serie Grabów nad Prosną
 
(6)
Serie Milejów
 
(6)
Serie Witonia
 
(6)
Serie Sadów
 
(6)
Serie Suchedniów
 
(5)
Serie Śrem
 
(5)
Serie Skwierzyna
 
(5)
Serie Plewiska
 
(5)
Serie Wąbrzeźno
 
(5)
Serie Borówno
 
(5)
Serie Wałcz
 
(5)
Serie Nowe Brzesko
 
(5)
Serie Zgłobice
 
(5)
Serie Czersk
 
(5)
Serie Mikołajki
 
(5)
Serie Korzeniów
 
(5)
Serie Raszówka
 
(5)
Serie Baranów
 
(5)
Serie Górowo Iławeckie
 
(4)
Serie Wadowice
 
(4)