| Stan | Nowy |
| Marka | Hot Wheels |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Bohater / Bajka | Hot Wheels |
| Płeć | dziewczynki, chłopcy |
| Materiał | plastik, metal |
| Skala | 1:64 |
| Efekty | brak |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Kolor | żółty |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy |
| Minimalny wiek dziecka | 3 |
| Rodzaj pojazdu | serie |
| Napęd elektryczny | nie |
| Elementy zestawu | pojedyncza lokomotywa |
| Baterie | akumulator |
| Wysokość produktu | 3.00 cm |
| Szerokość produktu | 3.00 cm |
| Długość | 7.00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.200 kg |
| Kod producenta | HYX21 |
| Długość torowiska | 5 cm |
| Głębokość produktu | 11.50 cm |
| Seria | HW '70S VS. '90S |
| Model | BMW 2002 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f4e46972-dc02-4ce6-b6d5-d303bb051ba6
Podobne wyszukiwania
Serie Warszawa
 
(2171)
Serie Czaplinek
 
(563)
Serie Lublin
 
(465)
Serie Gliwice
 
(312)
Serie Myślenice
 
(239)
Serie Zamość
 
(152)
Serie Józefów
 
(129)
Serie Kielce
 
(125)
Serie Myszków
 
(80)
Serie Sosnowiec
 
(67)
Serie Krasnystaw
 
(67)
Serie Legionowo
 
(61)
Serie Zgierz
 
(55)
Serie Góra
 
(54)
Serie Mysłowice
 
(53)
Serie Stargard
 
(50)
Serie Ostrów Wielkopolski
 
(49)
Serie Opole
 
(48)
Serie Moryń
 
(46)
Serie Kobyle
 
(45)
Serie Łodziska
 
(45)
Serie Nowy Targ
 
(42)
Serie Łęczyca
 
(42)
Serie Jelenia Góra
 
(37)
Serie Elbląg
 
(37)
Serie Przemyśl
 
(33)
Serie Piaseczno
 
(33)
Serie Kłodzko
 
(21)
Serie Tczew
 
(21)
Serie Bartniki
 
(20)
Serie Ustroń
 
(20)
Serie Imielin
 
(19)
Serie Marcinowice
 
(19)
Serie Grabówka
 
(18)
Serie Puławy
 
(18)
Serie Siemianowice Śląskie
 
(16)
Serie Wągrowiec
 
(14)
Serie Komorniki
 
(14)
Serie Bochnia
 
(13)
Serie Ełk
 
(12)
Serie Limanowa
 
(12)
Serie Łuków
 
(11)
Serie Stęszew
 
(11)
Serie Parczew
 
(11)
Serie Koło
 
(11)
Serie Brwinów
 
(11)
Serie Kikół-Wieś
 
(11)
Serie Będzin
 
(11)
Serie Paczków
 
(11)
Serie Rydułtowy
 
(10)
Serie Kowary
 
(10)
Serie Kluczbork
 
(10)
Serie Dziembówko
 
(10)
Serie Hrubieszów
 
(10)
Serie Baranowo
 
(9)
Serie Łochowo
 
(9)
Serie Tarnowo Podgórne
 
(9)
Serie Mstów
 
(9)
Serie Czarna Woda
 
(9)
Serie Dębe Wielkie
 
(9)
Serie Słupca
 
(8)
Serie Mikołów
 
(8)
Serie Chodzież
 
(8)
Serie Rzuchowa
 
(8)
Serie Kobyłka
 
(7)
Serie Dopiewo
 
(7)
Serie Jarosław
 
(7)
Serie Strzelin
 
(7)
Serie Grodzisk Mazowiecki
 
(7)
Serie Łęczna
 
(7)
Serie Włodawa
 
(7)
Serie Karczemki
 
(6)
Serie Witonia
 
(6)
Serie Śrem
 
(6)
Serie Piaski
 
(6)
Serie Wytowno
 
(6)
Serie Pieniążkowice
 
(6)
Serie Powidz
 
(6)
Serie Żywiec
 
(6)
Serie Dynów
 
(6)
Serie Szczecinek
 
(6)
Serie Zabierzów
 
(6)
Serie Grabów nad Prosną
 
(6)
Serie Wałcz
 
(6)
Serie Milejów
 
(6)
Serie Sadów
 
(6)
Serie Baranów
 
(5)
Serie Plewiska
 
(5)
Serie Koniaków
 
(5)
Serie Wąbrzeźno
 
(5)
Serie Nowe Brzesko
 
(5)
Serie Zgłobice
 
(5)
Serie Mikołajki
 
(5)
Serie Czersk
 
(5)
Serie Korzeniów
 
(5)
Serie Osielsko
 
(5)