| Stan | Nowy |
| Marka | Hot Wheels |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Bohater / Bajka | brak |
| Płeć | dziewczynki, chłopcy |
| Materiał | plastik, metal |
| Skala | 1:64 |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Kolor | wielokolorowy |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy |
| Minimalny wiek dziecka | 3 |
| Rodzaj pojazdu | serie |
| Wysokość produktu | 2.00 cm |
| Szerokość produktu | 3.00 cm |
| Długość | 7.00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.200 kg |
| Kod producenta | HKH75 |
| Długość torowiska | 6 cm |
| Seria | Hot Wheels |
| Model | Hot Wheels |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: eee36c66-5da4-4dbb-bc65-4c4e8ea73014
Podobne wyszukiwania
Serie Warszawa
 
(2166)
Serie Czaplinek
 
(563)
Serie Lublin
 
(459)
Serie Gliwice
 
(302)
Serie Myślenice
 
(239)
Serie Zamość
 
(152)
Serie Józefów
 
(129)
Serie Kielce
 
(125)
Serie Myszków
 
(80)
Serie Sosnowiec
 
(68)
Serie Krasnystaw
 
(67)
Serie Legionowo
 
(61)
Serie Zgierz
 
(55)
Serie Góra
 
(54)
Serie Mysłowice
 
(53)
Serie Stargard
 
(50)
Serie Ostrów Wielkopolski
 
(49)
Serie Opole
 
(48)
Serie Moryń
 
(46)
Serie Łodziska
 
(45)
Serie Kobyle
 
(44)
Serie Nowy Targ
 
(42)
Serie Łęczyca
 
(42)
Serie Elbląg
 
(38)
Serie Jelenia Góra
 
(37)
Serie Piaseczno
 
(33)
Serie Przemyśl
 
(33)
Serie Tczew
 
(21)
Serie Kłodzko
 
(21)
Serie Bartniki
 
(20)
Serie Ustroń
 
(20)
Serie Marcinowice
 
(19)
Serie Imielin
 
(19)
Serie Grabówka
 
(18)
Serie Puławy
 
(18)
Serie Siemianowice Śląskie
 
(16)
Serie Wągrowiec
 
(14)
Serie Komorniki
 
(14)
Serie Bochnia
 
(13)
Serie Ełk
 
(12)
Serie Limanowa
 
(12)
Serie Łuków
 
(11)
Serie Stęszew
 
(11)
Serie Parczew
 
(11)
Serie Koło
 
(11)
Serie Brwinów
 
(11)
Serie Kikół-Wieś
 
(11)
Serie Będzin
 
(11)
Serie Paczków
 
(11)
Serie Kowary
 
(10)
Serie Rydułtowy
 
(10)
Serie Kluczbork
 
(10)
Serie Dziembówko
 
(10)
Serie Hrubieszów
 
(10)
Serie Baranowo
 
(9)
Serie Łochowo
 
(9)
Serie Mstów
 
(9)
Serie Dębe Wielkie
 
(9)
Serie Tarnowo Podgórne
 
(9)
Serie Czarna Woda
 
(9)
Serie Rzuchowa
 
(8)
Serie Chodzież
 
(8)
Serie Mikołów
 
(8)
Serie Słupca
 
(8)
Serie Strzelin
 
(7)
Serie Dopiewo
 
(7)
Serie Łęczna
 
(7)
Serie Włodawa
 
(7)
Serie Grodzisk Mazowiecki
 
(7)
Serie Jarosław
 
(7)
Serie Kobyłka
 
(7)
Serie Karczemki
 
(6)
Serie Śrem
 
(6)
Serie Szczecinek
 
(6)
Serie Piaski
 
(6)
Serie Wytowno
 
(6)
Serie Dynów
 
(6)
Serie Grabów nad Prosną
 
(6)
Serie Zabierzów
 
(6)
Serie Żywiec
 
(6)
Serie Milejów
 
(6)
Serie Sadów
 
(6)
Serie Wałcz
 
(6)
Serie Pieniążkowice
 
(6)
Serie Witonia
 
(6)
Serie Powidz
 
(6)
Serie Baranów
 
(5)
Serie Plewiska
 
(5)
Serie Koniaków
 
(5)
Serie Wąbrzeźno
 
(5)
Serie Nowe Brzesko
 
(5)
Serie Zgłobice
 
(5)
Serie Mikołajki
 
(5)
Serie Czersk
 
(5)
Serie Korzeniów
 
(5)
Serie Osielsko
 
(5)