| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Hot Wheels |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Bohater / Bajka | Hot Wheels |
| Płeć | unisex |
| Materiał | plastik, metal |
| Skala | 1:64 |
| Efekty | brak |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE, FSC |
| Kolor | beżowy |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy |
| Minimalny wiek dziecka | 3 |
| Rodzaj pojazdu | serie |
| Baterie | Liczba baterii: 0 |
| Wysokość produktu | 3.00 cm |
| Szerokość produktu | 3.00 cm |
| Długość | 7.00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.045 kg |
| Kod producenta | HRW45 |
| Głębokość produktu | 7.50 cm |
| Seria | Hot Wheels |
| Model | HRW45 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 32ed17a0-fdb0-4d97-8421-c6910292af0f
Podobne wyszukiwania
Serie Warszawa
 
(2283)
Serie Czaplinek
 
(559)
Serie Lublin
 
(444)
Serie Gliwice
 
(341)
Serie Myślenice
 
(238)
Serie Zamość
 
(152)
Serie Kielce
 
(128)
Serie Józefów
 
(128)
Serie Myszków
 
(79)
Serie Grodzisk Mazowiecki
 
(68)
Serie Sosnowiec
 
(68)
Serie Legionowo
 
(66)
Serie Krasnystaw
 
(65)
Serie Zgierz
 
(57)
Serie Stargard
 
(55)
Serie Mysłowice
 
(53)
Serie Opole
 
(50)
Serie Łodziska
 
(45)
Serie Ostrów Wielkopolski
 
(42)
Serie Nowy Targ
 
(42)
Serie Elbląg
 
(39)
Serie Łęczyca
 
(38)
Serie Jelenia Góra
 
(36)
Serie Przemyśl
 
(35)
Serie Kobyle
 
(34)
Serie Piaseczno
 
(32)
Serie Tczew
 
(22)
Serie Kłodzko
 
(19)
Serie Marcinowice
 
(19)
Serie Imielin
 
(19)
Serie Bartniki
 
(18)
Serie Koło
 
(17)
Serie Grabówka
 
(17)
Serie Puławy
 
(17)
Serie Ustroń
 
(16)
Serie Ełk
 
(15)
Serie Siemianowice Śląskie
 
(15)
Serie Komorniki
 
(14)
Serie Parczew
 
(12)
Serie Limanowa
 
(12)
Serie Stęszew
 
(11)
Serie Łuków
 
(11)
Serie Będzin
 
(11)
Serie Kikół-Wieś
 
(11)
Serie Kluczbork
 
(11)
Serie Brwinów
 
(11)
Serie Bochnia
 
(10)
Serie Hrubieszów
 
(10)
Serie Paczków
 
(10)
Serie Dziembówko
 
(10)
Serie Piaski
 
(10)
Serie Rydułtowy
 
(9)
Serie Mstów
 
(9)
Serie Dębe Wielkie
 
(9)
Serie Czarna Woda
 
(9)
Serie Tarnowo Podgórne
 
(9)
Serie Baranowo
 
(9)
Serie Łochowo
 
(9)
Serie Wągrowiec
 
(8)
Serie Chodzież
 
(8)
Serie Słupca
 
(8)
Serie Rzuchowa
 
(8)
Serie Mikołów
 
(8)
Serie Strzelin
 
(7)
Serie Dopiewo
 
(7)
Serie Jarosław
 
(7)
Serie Włodawa
 
(7)
Serie Kobyłka
 
(7)
Serie Szczecinek
 
(6)
Serie Dynów
 
(6)
Serie Milejów
 
(6)
Serie Grabów nad Prosną
 
(6)
Serie Powidz
 
(6)
Serie Witonia
 
(6)
Serie Łopiennik Górny
 
(6)
Serie Karczemki
 
(6)
Serie Pieniążkowice
 
(6)
Serie Sadów
 
(6)
Serie Żywiec
 
(6)
Serie Zabierzów
 
(6)
Serie Skwierzyna
 
(5)
Serie Wałcz
 
(5)
Serie Zgłobice
 
(5)
Serie Mikołajki
 
(5)
Serie Śrem
 
(5)
Serie Korzeniów
 
(5)
Serie Łęczna
 
(5)
Serie Czersk
 
(5)
Serie Suchedniów
 
(5)
Serie Plewiska
 
(5)
Serie Borówno
 
(5)
Serie Wąbrzeźno
 
(5)
Serie Nowe Brzesko
 
(5)
Serie Baranów
 
(5)
Serie Raszówka
 
(5)
Serie Dobczyce
 
(4)