| Stan | Nowy |
| Marka | Hot Wheels |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Bohater / Bajka | Hot Wheels |
| Płeć | dziewczynki, chłopcy |
| Materiał | plastik |
| Skala | 1:64 |
| Efekty | brak |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Kolor | srebrny |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy |
| Rodzaj pojazdu | serie |
| Wysokość produktu | 2.80 cm |
| Szerokość produktu | 3.30 cm |
| Długość | 6.40 cm |
| Model | MAZDA RX-3 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 826c181e-4b74-4d06-8f8b-8ff33d0c447a
Podobne wyszukiwania
Serie Warszawa
 
(2322)
Serie Czaplinek
 
(562)
Serie Lublin
 
(462)
Serie Gliwice
 
(321)
Serie Myślenice
 
(239)
Serie Zamość
 
(158)
Serie Józefów
 
(128)
Serie Kielce
 
(124)
Serie Myszków
 
(79)
Serie Sosnowiec
 
(67)
Serie Krasnystaw
 
(65)
Serie Legionowo
 
(61)
Serie Stargard
 
(56)
Serie Zgierz
 
(54)
Serie Mysłowice
 
(54)
Serie Ostrów Wielkopolski
 
(53)
Serie Opole
 
(52)
Serie Łodziska
 
(45)
Serie Łęczyca
 
(42)
Serie Nowy Targ
 
(42)
Serie Elbląg
 
(37)
Serie Jelenia Góra
 
(36)
Serie Kobyle
 
(35)
Serie Przemyśl
 
(35)
Serie Piaseczno
 
(33)
Serie Tczew
 
(22)
Serie Imielin
 
(19)
Serie Marcinowice
 
(19)
Serie Puławy
 
(18)
Serie Grabówka
 
(18)
Serie Ustroń
 
(18)
Serie Bartniki
 
(18)
Serie Kłodzko
 
(17)
Serie Siemianowice Śląskie
 
(17)
Serie Komorniki
 
(14)
Serie Bochnia
 
(13)
Serie Ełk
 
(12)
Serie Limanowa
 
(12)
Serie Będzin
 
(11)
Serie Paczków
 
(11)
Serie Łuków
 
(11)
Serie Brwinów
 
(11)
Serie Kikół-Wieś
 
(11)
Serie Kluczbork
 
(11)
Serie Parczew
 
(11)
Serie Stęszew
 
(11)
Serie Rydułtowy
 
(10)
Serie Koło
 
(10)
Serie Dziembówko
 
(10)
Serie Piaski
 
(10)
Serie Mstów
 
(9)
Serie Łochowo
 
(9)
Serie Tarnowo Podgórne
 
(9)
Serie Czarna Woda
 
(9)
Serie Baranowo
 
(9)
Serie Dębe Wielkie
 
(9)
Serie Rzuchowa
 
(8)
Serie Słupca
 
(8)
Serie Mikołów
 
(8)
Serie Wągrowiec
 
(8)
Serie Chodzież
 
(8)
Serie Kobyłka
 
(7)
Serie Jarosław
 
(7)
Serie Strzelin
 
(7)
Serie Łęczna
 
(7)
Serie Włodawa
 
(7)
Serie Dopiewo
 
(7)
Serie Hrubieszów
 
(7)
Serie Grodzisk Mazowiecki
 
(7)
Serie Dobczyce
 
(7)
Serie Karczemki
 
(6)
Serie Śrem
 
(6)
Serie Pieniążkowice
 
(6)
Serie Witonia
 
(6)
Serie Powidz
 
(6)
Serie Sadów
 
(6)
Serie Grabów nad Prosną
 
(6)
Serie Milejów
 
(6)
Serie Wałcz
 
(6)
Serie Żywiec
 
(6)
Serie Zabierzów
 
(6)
Serie Dynów
 
(6)
Serie Szczecinek
 
(6)
Serie Baranów
 
(5)
Serie Mikołajki
 
(5)
Serie Zgłobice
 
(5)
Serie Koniaków
 
(5)
Serie Czersk
 
(5)
Serie Korzeniów
 
(5)
Serie Osielsko
 
(5)
Serie Plewiska
 
(5)
Serie Wąbrzeźno
 
(5)
Serie Nowe Brzesko
 
(5)
Serie Raszówka
 
(5)
Serie Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Serie Siekierki Wielkie
 
(4)