| Stan | Bardzo dobry |
| Rodzaj pojazdu | serie |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Marka | Hot Wheels |
| Bohater / Bajka | brak |
| Płeć | chłopcy |
| Materiał | plastik, metal |
| Skala | 1:64 |
| Efekty | brak |
| Certyfikaty, opinie, atesty | LGA, EN 71, CE, FSC |
| Kolor | niebieski |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci poniżej określonego wieku. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej |
| Minimalny wiek dziecka | 3 |
| Wysokość produktu | 3.00 cm |
| Szerokość produktu | 7.00 cm |
| Długość | 7.50 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.200 kg |
| Kod producenta | HYW87 |
| Seria | SAFARI MODE CARS |
| Model | Porsche 911 Rallye |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8ee68e31-1b62-4394-b87b-03d49b71a6d9
Podobne wyszukiwania
Serie Warszawa
 
(2154)
Serie Czaplinek
 
(563)
Serie Lublin
 
(436)
Serie Gliwice
 
(302)
Serie Myślenice
 
(239)
Serie Zamość
 
(150)
Serie Józefów
 
(130)
Serie Kielce
 
(124)
Serie Myszków
 
(80)
Serie Sosnowiec
 
(68)
Serie Krasnystaw
 
(67)
Serie Legionowo
 
(61)
Serie Góra
 
(55)
Serie Zgierz
 
(54)
Serie Mysłowice
 
(53)
Serie Ostrów Wielkopolski
 
(51)
Serie Stargard
 
(50)
Serie Opole
 
(47)
Serie Moryń
 
(46)
Serie Łodziska
 
(45)
Serie Kobyle
 
(43)
Serie Łęczyca
 
(42)
Serie Nowy Targ
 
(42)
Serie Elbląg
 
(38)
Serie Jelenia Góra
 
(37)
Serie Piaseczno
 
(33)
Serie Przemyśl
 
(33)
Serie Puławy
 
(25)
Serie Kłodzko
 
(21)
Serie Tczew
 
(21)
Serie Ustroń
 
(20)
Serie Bartniki
 
(20)
Serie Imielin
 
(19)
Serie Marcinowice
 
(19)
Serie Grabówka
 
(18)
Serie Siemianowice Śląskie
 
(16)
Serie Wągrowiec
 
(14)
Serie Komorniki
 
(14)
Serie Bochnia
 
(13)
Serie Limanowa
 
(12)
Serie Ełk
 
(12)
Serie Łuków
 
(11)
Serie Będzin
 
(11)
Serie Stęszew
 
(11)
Serie Paczków
 
(11)
Serie Brwinów
 
(11)
Serie Koło
 
(11)
Serie Parczew
 
(11)
Serie Kikół-Wieś
 
(10)
Serie Kluczbork
 
(10)
Serie Rydułtowy
 
(10)
Serie Kowary
 
(10)
Serie Dziembówko
 
(10)
Serie Czarna Woda
 
(9)
Serie Tarnowo Podgórne
 
(9)
Serie Baranowo
 
(9)
Serie Dębe Wielkie
 
(9)
Serie Mstów
 
(9)
Serie Łochowo
 
(9)
Serie Hrubieszów
 
(9)
Serie Rzuchowa
 
(8)
Serie Słupca
 
(8)
Serie Mikołów
 
(8)
Serie Łęczna
 
(7)
Serie Włodawa
 
(7)
Serie Jarosław
 
(7)
Serie Dopiewo
 
(7)
Serie Kobyłka
 
(7)
Serie Grodzisk Mazowiecki
 
(7)
Serie Strzelin
 
(7)
Serie Zabierzów
 
(6)
Serie Powidz
 
(6)
Serie Witonia
 
(6)
Serie Piaski
 
(6)
Serie Dynów
 
(6)
Serie Śrem
 
(6)
Serie Żywiec
 
(6)
Serie Pieniążkowice
 
(6)
Serie Karczemki
 
(6)
Serie Sadów
 
(6)
Serie Milejów
 
(6)
Serie Chodzież
 
(6)
Serie Szczecinek
 
(6)
Serie Grabów nad Prosną
 
(6)
Serie Koniaków
 
(5)
Serie Plewiska
 
(5)
Serie Baranów
 
(5)
Serie Mikołajki
 
(5)
Serie Wąbrzeźno
 
(5)
Serie Korzeniów
 
(5)
Serie Wałcz
 
(5)
Serie Zgłobice
 
(5)
Serie Osielsko
 
(5)
Serie Czersk
 
(5)
Serie Skorzewo
 
(4)
Serie Koronowo
 
(4)