| Stan | Nowy |
| Marka | Hot Wheels |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Płeć | dziewczynki, chłopcy |
| Materiał | plastik, metal |
| Skala | 1:64 |
| Efekty | brak |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Kolor | biały |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy |
| Minimalny wiek dziecka | 3 |
| Rodzaj pojazdu | serie |
| Baterie | Liczba baterii: 0 |
| Wysokość produktu | 16.00 cm |
| Szerokość produktu | 6.50 cm |
| Długość | 7.50 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.045 kg |
| Kod producenta | HNW46-HYP70 |
| Głębokość produktu | 2.75 cm |
| Seria | Hot Wheels |
| Model | HYP70 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 45aadd32-33a5-4f93-bb1f-e601fe7d993e
Podobne wyszukiwania
Serie Warszawa
 
(2388)
Serie Czaplinek
 
(559)
Serie Lublin
 
(448)
Serie Gliwice
 
(345)
Serie Myślenice
 
(238)
Serie Zamość
 
(150)
Serie Józefów
 
(128)
Serie Kielce
 
(125)
Serie Myszków
 
(78)
Serie Grodzisk Mazowiecki
 
(70)
Serie Sosnowiec
 
(70)
Serie Legionowo
 
(65)
Serie Krasnystaw
 
(65)
Serie Stargard
 
(59)
Serie Zgierz
 
(57)
Serie Mysłowice
 
(53)
Serie Opole
 
(48)
Serie Łodziska
 
(45)
Serie Nowy Targ
 
(42)
Serie Ostrów Wielkopolski
 
(42)
Serie Elbląg
 
(41)
Serie Łęczyca
 
(38)
Serie Jelenia Góra
 
(36)
Serie Kobyle
 
(34)
Serie Przemyśl
 
(33)
Serie Piaseczno
 
(33)
Serie Tczew
 
(22)
Serie Imielin
 
(19)
Serie Marcinowice
 
(19)
Serie Kłodzko
 
(19)
Serie Bartniki
 
(18)
Serie Puławy
 
(18)
Serie Ustroń
 
(18)
Serie Grabówka
 
(17)
Serie Siemianowice Śląskie
 
(16)
Serie Koło
 
(16)
Serie Ełk
 
(15)
Serie Komorniki
 
(14)
Serie Parczew
 
(12)
Serie Limanowa
 
(12)
Serie Będzin
 
(11)
Serie Stęszew
 
(11)
Serie Łuków
 
(11)
Serie Kluczbork
 
(11)
Serie Kikół-Wieś
 
(11)
Serie Bochnia
 
(11)
Serie Brwinów
 
(11)
Serie Kowary
 
(10)
Serie Hrubieszów
 
(10)
Serie Dziembówko
 
(10)
Serie Piaski
 
(10)
Serie Paczków
 
(10)
Serie Łochowo
 
(9)
Serie Tarnowo Podgórne
 
(9)
Serie Dębe Wielkie
 
(9)
Serie Baranowo
 
(9)
Serie Czarna Woda
 
(9)
Serie Mstów
 
(9)
Serie Rydułtowy
 
(9)
Serie Słupca
 
(8)
Serie Mikołów
 
(8)
Serie Chodzież
 
(8)
Serie Rzuchowa
 
(8)
Serie Strzelin
 
(7)
Serie Łopiennik Górny
 
(7)
Serie Włodawa
 
(7)
Serie Kobyłka
 
(7)
Serie Jarosław
 
(7)
Serie Dopiewo
 
(7)
Serie Sadów
 
(6)
Serie Dynów
 
(6)
Serie Grabów nad Prosną
 
(6)
Serie Milejów
 
(6)
Serie Wągrowiec
 
(6)
Serie Karczemki
 
(6)
Serie Witonia
 
(6)
Serie Szczecinek
 
(6)
Serie Pieniążkowice
 
(6)
Serie Powidz
 
(6)
Serie Zabierzów
 
(6)
Serie Baranów
 
(5)
Serie Plewiska
 
(5)
Serie Śrem
 
(5)
Serie Łęczna
 
(5)
Serie Wąbrzeźno
 
(5)
Serie Nowe Brzesko
 
(5)
Serie Wałcz
 
(5)
Serie Zgłobice
 
(5)
Serie Żywiec
 
(5)
Serie Mikołajki
 
(5)
Serie Koluszki
 
(5)
Serie Czersk
 
(5)
Serie Korzeniów
 
(5)
Serie Raszówka
 
(5)
Serie Suchedniów
 
(5)
Serie Kostrzyn nad Odrą
 
(4)