| Stan | Nowy |
| Rodzaj pojazdu | serie |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Płeć | chłopcy |
| Materiał | guma, metal, plastik |
| Skala | 1:64 |
| Efekty | brak |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Szerokość produktu | 6.50 cm |
| Długość | 7.00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.045 kg |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy |
| Kod producenta | HKC76 |
| Głębokość produktu | 2.75 cm |
| Seria | Hot Wheels |
| Model | Lamborghini Reventon Roadster |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 1888bbc9-3ae5-4f2e-a4d5-c4b57c2b3582
Podobne wyszukiwania
Serie Warszawa
 
(2399)
Serie Czaplinek
 
(558)
Serie Lublin
 
(448)
Serie Gliwice
 
(349)
Serie Myślenice
 
(244)
Serie Zamość
 
(150)
Serie Józefów
 
(128)
Serie Kielce
 
(126)
Serie Myszków
 
(78)
Serie Grodzisk Mazowiecki
 
(72)
Serie Sosnowiec
 
(69)
Serie Krasnystaw
 
(65)
Serie Legionowo
 
(65)
Serie Stargard
 
(59)
Serie Zgierz
 
(57)
Serie Mysłowice
 
(53)
Serie Opole
 
(51)
Serie Łodziska
 
(45)
Serie Nowy Targ
 
(42)
Serie Ostrów Wielkopolski
 
(42)
Serie Elbląg
 
(41)
Serie Łęczyca
 
(39)
Serie Jelenia Góra
 
(37)
Serie Kobyle
 
(34)
Serie Piaseczno
 
(33)
Serie Przemyśl
 
(27)
Serie Kłodzko
 
(22)
Serie Tczew
 
(21)
Serie Marcinowice
 
(19)
Serie Bartniki
 
(18)
Serie Puławy
 
(18)
Serie Imielin
 
(18)
Serie Ustroń
 
(18)
Serie Grabówka
 
(17)
Serie Siemianowice Śląskie
 
(16)
Serie Koło
 
(16)
Serie Ełk
 
(15)
Serie Komorniki
 
(14)
Serie Limanowa
 
(12)
Serie Parczew
 
(12)
Serie Stęszew
 
(11)
Serie Będzin
 
(11)
Serie Bochnia
 
(11)
Serie Łuków
 
(11)
Serie Kikół-Wieś
 
(11)
Serie Kluczbork
 
(11)
Serie Brwinów
 
(11)
Serie Paczków
 
(10)
Serie Hrubieszów
 
(10)
Serie Piaski
 
(10)
Serie Kowary
 
(10)
Serie Dziembówko
 
(10)
Serie Baranowo
 
(9)
Serie Łopiennik Górny
 
(9)
Serie Łochowo
 
(9)
Serie Rydułtowy
 
(9)
Serie Tarnowo Podgórne
 
(9)
Serie Mstów
 
(9)
Serie Czarna Woda
 
(9)
Serie Dębe Wielkie
 
(9)
Serie Słupca
 
(8)
Serie Mikołów
 
(8)
Serie Chodzież
 
(8)
Serie Rzuchowa
 
(8)
Serie Jarosław
 
(7)
Serie Strzelin
 
(7)
Serie Włodawa
 
(7)
Serie Dopiewo
 
(7)
Serie Kobyłka
 
(7)
Serie Zabierzów
 
(6)
Serie Karczemki
 
(6)
Serie Witonia
 
(6)
Serie Sadów
 
(6)
Serie Szczecinek
 
(6)
Serie Milejów
 
(6)
Serie Grabów nad Prosną
 
(6)
Serie Powidz
 
(6)
Serie Pieniążkowice
 
(6)
Serie Dynów
 
(6)
Serie Wągrowiec
 
(6)
Serie Suchedniów
 
(5)
Serie Baranów
 
(5)
Serie Śrem
 
(5)
Serie Nowe Brzesko
 
(5)
Serie Wąbrzeźno
 
(5)
Serie Żywiec
 
(5)
Serie Mikołajki
 
(5)
Serie Koluszki
 
(5)
Serie Łęczna
 
(5)
Serie Wałcz
 
(5)
Serie Korzeniów
 
(5)
Serie Zgłobice
 
(5)
Serie Czersk
 
(5)
Serie Raszówka
 
(5)
Serie Plewiska
 
(5)
Serie Ciele
 
(4)