| Stan | Nowy |
| Marka | Hot Wheels |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Bohater / Bajka | Hot Wheels |
| Płeć | dziewczynki, chłopcy |
| Materiał | plastik, metal |
| Skala | 1:64 |
| Efekty | brak |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Kolor | srebrny |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy |
| Minimalny wiek dziecka | 3 |
| Rodzaj pojazdu | serie |
| Napęd elektryczny | nie |
| Elementy zestawu | pojedyncza lokomotywa |
| Baterie | akumulator |
| Wysokość produktu | 3.00 cm |
| Szerokość produktu | 3.00 cm |
| Długość | 7.00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
| Kod producenta | JBY58 |
| Długość torowiska | 5 cm |
| Głębokość produktu | 2.75 cm |
| Seria | SILVER SERIES BMW |
| Model | 2001 BMW M5 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d3a4a608-0c17-4f1e-9867-2e4280e880ac
Podobne wyszukiwania
Serie Warszawa
 
(2311)
Serie Czaplinek
 
(562)
Serie Lublin
 
(451)
Serie Gliwice
 
(321)
Serie Myślenice
 
(239)
Serie Zamość
 
(165)
Serie Józefów
 
(128)
Serie Kielce
 
(124)
Serie Myszków
 
(79)
Serie Sosnowiec
 
(70)
Serie Krasnystaw
 
(65)
Serie Legionowo
 
(61)
Serie Stargard
 
(57)
Serie Mysłowice
 
(54)
Serie Zgierz
 
(54)
Serie Opole
 
(53)
Serie Ostrów Wielkopolski
 
(53)
Serie Łodziska
 
(45)
Serie Nowy Targ
 
(42)
Serie Łęczyca
 
(42)
Serie Elbląg
 
(37)
Serie Jelenia Góra
 
(36)
Serie Przemyśl
 
(35)
Serie Kobyle
 
(35)
Serie Piaseczno
 
(32)
Serie Tczew
 
(22)
Serie Imielin
 
(19)
Serie Marcinowice
 
(19)
Serie Grabówka
 
(18)
Serie Bartniki
 
(18)
Serie Puławy
 
(18)
Serie Kłodzko
 
(17)
Serie Siemianowice Śląskie
 
(17)
Serie Ustroń
 
(17)
Serie Komorniki
 
(14)
Serie Bochnia
 
(13)
Serie Ełk
 
(12)
Serie Limanowa
 
(12)
Serie Łuków
 
(11)
Serie Będzin
 
(11)
Serie Parczew
 
(11)
Serie Stęszew
 
(11)
Serie Kluczbork
 
(11)
Serie Paczków
 
(11)
Serie Brwinów
 
(11)
Serie Kowary
 
(10)
Serie Piaski
 
(10)
Serie Dziembówko
 
(10)
Serie Koło
 
(10)
Serie Wągrowiec
 
(10)
Serie Rydułtowy
 
(10)
Serie Mstów
 
(9)
Serie Czarna Woda
 
(9)
Serie Dębe Wielkie
 
(9)
Serie Kikół-Wieś
 
(9)
Serie Tarnowo Podgórne
 
(9)
Serie Łochowo
 
(9)
Serie Baranowo
 
(9)
Serie Słupca
 
(8)
Serie Mikołów
 
(8)
Serie Chodzież
 
(8)
Serie Rzuchowa
 
(8)
Serie Hrubieszów
 
(7)
Serie Grodzisk Mazowiecki
 
(7)
Serie Jarosław
 
(7)
Serie Kobyłka
 
(7)
Serie Dobczyce
 
(7)
Serie Dopiewo
 
(7)
Serie Łęczna
 
(7)
Serie Strzelin
 
(7)
Serie Włodawa
 
(7)
Serie Witonia
 
(6)
Serie Sadów
 
(6)
Serie Milejów
 
(6)
Serie Powidz
 
(6)
Serie Grabów nad Prosną
 
(6)
Serie Żywiec
 
(6)
Serie Szczecinek
 
(6)
Serie Pieniążkowice
 
(6)
Serie Dynów
 
(6)
Serie Wałcz
 
(6)
Serie Karczemki
 
(6)
Serie Śrem
 
(6)
Serie Zabierzów
 
(6)
Serie Koniaków
 
(5)
Serie Baranów
 
(5)
Serie Nowe Brzesko
 
(5)
Serie Wąbrzeźno
 
(5)
Serie Mikołajki
 
(5)
Serie Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Serie Korzeniów
 
(5)
Serie Zgłobice
 
(5)
Serie Czersk
 
(5)
Serie Osielsko
 
(5)
Serie Raszówka
 
(5)
Serie Plewiska
 
(5)