| Stan | Nowy |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Bohater / Bajka | brak |
| Płeć | dziewczynki, chłopcy |
| Materiał | plastik, metal |
| Skala | 1:64 |
| Efekty | brak |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy |
| Minimalny wiek dziecka | 3 |
| Rodzaj pojazdu | serie |
| Wysokość produktu | 2.30 cm |
| Szerokość produktu | 3.00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.200 kg |
| Kod producenta | HCY04-M521 |
| Długość torowiska | 7 cm |
| Seria | Hot Wheels |
| Model | '98 Subaru Impreza 22B STi-Version |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 188df252-ef22-43f2-b45f-79262e1c05f4
Podobne wyszukiwania
Serie Warszawa
 
(2413)
Serie Czaplinek
 
(558)
Serie Lublin
 
(457)
Serie Gliwice
 
(347)
Serie Myślenice
 
(245)
Serie Zamość
 
(150)
Serie Józefów
 
(128)
Serie Kielce
 
(126)
Serie Myszków
 
(79)
Serie Grodzisk Mazowiecki
 
(72)
Serie Sosnowiec
 
(70)
Serie Krasnystaw
 
(65)
Serie Legionowo
 
(63)
Serie Stargard
 
(59)
Serie Zgierz
 
(57)
Serie Mysłowice
 
(53)
Serie Opole
 
(50)
Serie Łodziska
 
(45)
Serie Nowy Targ
 
(42)
Serie Ostrów Wielkopolski
 
(42)
Serie Elbląg
 
(40)
Serie Łęczyca
 
(39)
Serie Jelenia Góra
 
(38)
Serie Kobyle
 
(34)
Serie Piaseczno
 
(33)
Serie Przemyśl
 
(24)
Serie Kłodzko
 
(21)
Serie Tczew
 
(21)
Serie Marcinowice
 
(19)
Serie Imielin
 
(18)
Serie Bartniki
 
(18)
Serie Puławy
 
(18)
Serie Grabówka
 
(17)
Serie Siemianowice Śląskie
 
(16)
Serie Koło
 
(15)
Serie Ełk
 
(15)
Serie Ustroń
 
(14)
Serie Komorniki
 
(14)
Serie Parczew
 
(12)
Serie Limanowa
 
(12)
Serie Brwinów
 
(11)
Serie Stęszew
 
(11)
Serie Będzin
 
(11)
Serie Łuków
 
(11)
Serie Kluczbork
 
(11)
Serie Dziembówko
 
(10)
Serie Kikół-Wieś
 
(10)
Serie Bochnia
 
(10)
Serie Piaski
 
(10)
Serie Paczków
 
(10)
Serie Tarnowo Podgórne
 
(9)
Serie Rydułtowy
 
(9)
Serie Mstów
 
(9)
Serie Czarna Woda
 
(9)
Serie Łochowo
 
(9)
Serie Dębe Wielkie
 
(9)
Serie Baranowo
 
(9)
Serie Baranów
 
(8)
Serie Chodzież
 
(8)
Serie Rzuchowa
 
(8)
Serie Słupca
 
(8)
Serie Mikołów
 
(8)
Serie Hrubieszów
 
(7)
Serie Włodawa
 
(7)
Serie Strzelin
 
(7)
Serie Jarosław
 
(7)
Serie Dopiewo
 
(7)
Serie Kobyłka
 
(7)
Serie Karczemki
 
(6)
Serie Witonia
 
(6)
Serie Pieniążkowice
 
(6)
Serie Powidz
 
(6)
Serie Grabów nad Prosną
 
(6)
Serie Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Serie Milejów
 
(6)
Serie Sadów
 
(6)
Serie Wągrowiec
 
(6)
Serie Dynów
 
(6)
Serie Zabierzów
 
(6)
Serie Szczecinek
 
(6)
Serie Łopiennik Górny
 
(6)
Serie Raszówka
 
(5)
Serie Wąbrzeźno
 
(5)
Serie Wałcz
 
(5)
Serie Zgłobice
 
(5)
Serie Żywiec
 
(5)
Serie Mikołajki
 
(5)
Serie Czersk
 
(5)
Serie Korzeniów
 
(5)
Serie Suchedniów
 
(5)
Serie Koronowo
 
(5)
Serie Skwierzyna
 
(5)
Serie Śrem
 
(5)
Serie Plewiska
 
(5)
Serie Łęczna
 
(5)
Serie Nowe Brzesko
 
(5)