| Stan | Uszkodzony |
| Kod producenta | HOTWAV-Cyber 13 Pro-Black |
| Marka | HOTWAV |
| Model telefonu | Cyber 13 Pro |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 6971593174628 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | aluminium, metal, szkło, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 176.80 mm |
| Wysokość | 84.20 mm |
| Głębokość | 16.80 mm |
| Waga | 340.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.340 kg |
| Przekątna ekranu | 6.58 " |
| Rodzaj wyświetlacza | Incell |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 402 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 64.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Unisoc T619 |
| Częstotliwość procesora | 2.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 10800 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 2 TB |
| Układ graficzny | ARM Mali-G52 3EE |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik geometryczny, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, kompas, krokomierz, żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, radio, własne gry, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 1500H |
| Cechy dodatkowe | odporny na uderzenia, pyłoszczelny, wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Oferta: 8c8fd192-6e5c-45e5-9a51-7caaca244d1f
Podobne wyszukiwania
HOTWAV Warszawa
 
(3369)
HOTWAV Ełk
 
(596)
HOTWAV Kielce
 
(457)
HOTWAV Lublin
 
(451)
HOTWAV Gliwice
 
(224)
HOTWAV Opole
 
(141)
HOTWAV Sosnowiec
 
(119)
HOTWAV Elbląg
 
(100)
HOTWAV Piaseczno
 
(93)
HOTWAV Zamość
 
(91)
HOTWAV Siemianowice Śląskie
 
(82)
HOTWAV Ostrów Wielkopolski
 
(77)
HOTWAV Jelenia Góra
 
(64)
HOTWAV Legionowo
 
(52)
HOTWAV Przemyśl
 
(51)
HOTWAV Zgierz
 
(49)
HOTWAV Mysłowice
 
(49)
HOTWAV Wadowice
 
(44)
HOTWAV Jarosław
 
(42)
HOTWAV Opoka-Kolonia
 
(41)
HOTWAV Stargard
 
(40)
HOTWAV Żywiec
 
(40)
HOTWAV Poniatowa
 
(40)
HOTWAV Będzin
 
(40)
HOTWAV Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
HOTWAV Mikołów
 
(36)
HOTWAV Puławy
 
(35)
HOTWAV Wągrowiec
 
(30)
HOTWAV Sierpc
 
(29)
HOTWAV Łuków
 
(28)
HOTWAV Bochnia
 
(28)
HOTWAV Kobyłka
 
(27)
HOTWAV Morąg
 
(27)
HOTWAV Kamienna Góra
 
(26)
HOTWAV Nowy Targ
 
(26)
HOTWAV Kłodzko
 
(26)
HOTWAV Szczecinek
 
(25)
HOTWAV Brzozów
 
(25)
HOTWAV Skierniewice
 
(24)
HOTWAV Chodzież
 
(21)
HOTWAV Brwinów
 
(20)
HOTWAV Jabłonna
 
(20)
HOTWAV Koło
 
(20)
HOTWAV Myszków
 
(20)
HOTWAV Szczyrk
 
(19)
HOTWAV Limanowa
 
(19)
HOTWAV Głubczyce
 
(19)
HOTWAV Paczków
 
(18)
HOTWAV Krotoszyn
 
(18)
HOTWAV Łęczyca
 
(18)
HOTWAV Rydułtowy
 
(18)
HOTWAV Mszana Dolna
 
(18)
HOTWAV Janów Lubelski
 
(17)
HOTWAV Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
HOTWAV Myślenice
 
(17)
HOTWAV Syców
 
(16)
HOTWAV Wyrazów
 
(16)
HOTWAV Płońsk
 
(16)
HOTWAV Ostrów Mazowiecka
 
(16)
HOTWAV Białogard
 
(15)
HOTWAV Chełmno
 
(15)
HOTWAV Hrubieszów
 
(15)
HOTWAV Stary Sącz
 
(14)
HOTWAV Bogdaniec
 
(14)
HOTWAV Libertów
 
(14)
HOTWAV Zarszyn
 
(14)
HOTWAV Plewiska
 
(13)
HOTWAV Kluczbork
 
(13)
HOTWAV Ustroń
 
(13)
HOTWAV Łosice
 
(12)
HOTWAV Gryfice
 
(12)
HOTWAV Krasnystaw
 
(12)
HOTWAV Lubsko
 
(12)
HOTWAV Czaplinek
 
(12)
HOTWAV Daleszyce
 
(12)
HOTWAV Pruszcz
 
(12)
HOTWAV Łęczna
 
(11)
HOTWAV Słupca
 
(11)
HOTWAV Zambrów
 
(11)
HOTWAV Ropczyce
 
(11)
HOTWAV Ząbkowice Śląskie
 
(11)
HOTWAV Skwierzyna
 
(11)
HOTWAV Józefów
 
(10)
HOTWAV Borówiec
 
(10)
HOTWAV Koluszki
 
(10)
HOTWAV Wołów
 
(10)
HOTWAV Sosnowica
 
(10)
HOTWAV Braniewo
 
(10)
HOTWAV Opalenica
 
(10)
HOTWAV Sulęcin
 
(10)
HOTWAV Szynwałd
 
(10)
HOTWAV Bukowno
 
(9)
HOTWAV Włodawa
 
(9)
HOTWAV Komorniki
 
(9)
HOTWAV Góra
 
(9)
HOTWAV Stęszew
 
(9)