| Stan | Bardzo dobry |
| Rodzaj pojazdu | serie |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Marka | Hot Wheels |
| Płeć | chłopcy, dziewczynki |
| Materiał | metal |
| Skala | 1:64 |
| Efekty | brak |
| Baterie | Liczba baterii: 0 |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Szerokość produktu | 3.00 cm |
| Długość | 7.00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.100 kg |
| Kolor | niebieski |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy |
| Minimalny wiek dziecka | 3 |
| Kod producenta | HRT07 |
| Długość torowiska | 100 cm |
| Głębokość produktu | 7.50 cm |
| Seria | hot wheels |
| Model | HRT07 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c40738bf-9b51-4399-9459-ec73c37ba54e
Podobne wyszukiwania
Serie Warszawa
 
(2318)
Serie Czaplinek
 
(562)
Serie Lublin
 
(463)
Serie Gliwice
 
(321)
Serie Myślenice
 
(239)
Serie Zamość
 
(158)
Serie Józefów
 
(128)
Serie Kielce
 
(124)
Serie Myszków
 
(79)
Serie Sosnowiec
 
(67)
Serie Krasnystaw
 
(65)
Serie Legionowo
 
(61)
Serie Stargard
 
(56)
Serie Mysłowice
 
(54)
Serie Zgierz
 
(54)
Serie Ostrów Wielkopolski
 
(53)
Serie Opole
 
(52)
Serie Łodziska
 
(45)
Serie Łęczyca
 
(42)
Serie Nowy Targ
 
(42)
Serie Elbląg
 
(37)
Serie Jelenia Góra
 
(36)
Serie Kobyle
 
(35)
Serie Przemyśl
 
(35)
Serie Piaseczno
 
(33)
Serie Tczew
 
(22)
Serie Marcinowice
 
(19)
Serie Imielin
 
(19)
Serie Bartniki
 
(18)
Serie Grabówka
 
(18)
Serie Puławy
 
(18)
Serie Kłodzko
 
(17)
Serie Siemianowice Śląskie
 
(17)
Serie Ustroń
 
(17)
Serie Komorniki
 
(14)
Serie Bochnia
 
(13)
Serie Limanowa
 
(12)
Serie Ełk
 
(12)
Serie Paczków
 
(11)
Serie Stęszew
 
(11)
Serie Łuków
 
(11)
Serie Kikół-Wieś
 
(11)
Serie Brwinów
 
(11)
Serie Parczew
 
(11)
Serie Kluczbork
 
(11)
Serie Będzin
 
(11)
Serie Rydułtowy
 
(10)
Serie Kowary
 
(10)
Serie Piaski
 
(10)
Serie Dziembówko
 
(10)
Serie Koło
 
(10)
Serie Łochowo
 
(9)
Serie Dębe Wielkie
 
(9)
Serie Tarnowo Podgórne
 
(9)
Serie Baranowo
 
(9)
Serie Mstów
 
(9)
Serie Czarna Woda
 
(9)
Serie Wągrowiec
 
(8)
Serie Słupca
 
(8)
Serie Mikołów
 
(8)
Serie Chodzież
 
(8)
Serie Rzuchowa
 
(8)
Serie Strzelin
 
(7)
Serie Dopiewo
 
(7)
Serie Włodawa
 
(7)
Serie Grodzisk Mazowiecki
 
(7)
Serie Dobczyce
 
(7)
Serie Hrubieszów
 
(7)
Serie Kobyłka
 
(7)
Serie Jarosław
 
(7)
Serie Łęczna
 
(7)
Serie Zabierzów
 
(6)
Serie Dynów
 
(6)
Serie Milejów
 
(6)
Serie Grabów nad Prosną
 
(6)
Serie Wałcz
 
(6)
Serie Powidz
 
(6)
Serie Żywiec
 
(6)
Serie Witonia
 
(6)
Serie Pieniążkowice
 
(6)
Serie Szczecinek
 
(6)
Serie Karczemki
 
(6)
Serie Śrem
 
(6)
Serie Sadów
 
(6)
Serie Koniaków
 
(5)
Serie Baranów
 
(5)
Serie Nowe Brzesko
 
(5)
Serie Wąbrzeźno
 
(5)
Serie Mikołajki
 
(5)
Serie Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Serie Korzeniów
 
(5)
Serie Zgłobice
 
(5)
Serie Czersk
 
(5)
Serie Osielsko
 
(5)
Serie Raszówka
 
(5)
Serie Plewiska
 
(5)