| Stan | Nowy |
| Kolor dominujący | pomarańczowy |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy |
| Marka | Hot Wheels |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Rodzaj pojazdu | serie |
| Szerokość produktu | 3.00 cm |
| Płeć | chłopcy, dziewczynki |
| Długość torowiska | 7 cm |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Model | TESLA ROADSTER |
| Seria | Hot Wheels |
| Bohater / Bajka | brak |
| Efekty | brak |
| Minimalny wiek dziecka | 3 |
| Wysokość produktu | 11.00 cm |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Długość | 7.50 cm |
| Kod producenta | HKJ44-N521 |
| Skala | 1:64 |
| Materiał | metal, papier, plastik |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.050 kg |
| Głębokość produktu | 5.00 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e12c4b38-a36e-41fd-adff-6547171cf616
Podobne wyszukiwania
Serie Warszawa
 
(2168)
Serie Czaplinek
 
(563)
Serie Lublin
 
(436)
Serie Gliwice
 
(301)
Serie Myślenice
 
(239)
Serie Zamość
 
(150)
Serie Józefów
 
(130)
Serie Kielce
 
(124)
Serie Myszków
 
(80)
Serie Sosnowiec
 
(68)
Serie Krasnystaw
 
(67)
Serie Legionowo
 
(61)
Serie Góra
 
(55)
Serie Zgierz
 
(54)
Serie Mysłowice
 
(53)
Serie Ostrów Wielkopolski
 
(51)
Serie Stargard
 
(50)
Serie Opole
 
(47)
Serie Moryń
 
(46)
Serie Łodziska
 
(45)
Serie Kobyle
 
(44)
Serie Łęczyca
 
(42)
Serie Nowy Targ
 
(42)
Serie Elbląg
 
(38)
Serie Jelenia Góra
 
(37)
Serie Piaseczno
 
(33)
Serie Przemyśl
 
(33)
Serie Kłodzko
 
(21)
Serie Tczew
 
(21)
Serie Ustroń
 
(20)
Serie Bartniki
 
(20)
Serie Imielin
 
(19)
Serie Marcinowice
 
(19)
Serie Grabówka
 
(18)
Serie Puławy
 
(17)
Serie Siemianowice Śląskie
 
(16)
Serie Wągrowiec
 
(14)
Serie Komorniki
 
(14)
Serie Ełk
 
(12)
Serie Bochnia
 
(12)
Serie Limanowa
 
(12)
Serie Paczków
 
(11)
Serie Brwinów
 
(11)
Serie Kikół-Wieś
 
(11)
Serie Stęszew
 
(11)
Serie Koło
 
(11)
Serie Parczew
 
(11)
Serie Łuków
 
(11)
Serie Będzin
 
(10)
Serie Kowary
 
(10)
Serie Rydułtowy
 
(10)
Serie Bolesławiec
 
(10)
Serie Dziembówko
 
(10)
Serie Kluczbork
 
(10)
Serie Czarna Woda
 
(9)
Serie Dębe Wielkie
 
(9)
Serie Mstów
 
(9)
Serie Łochowo
 
(9)
Serie Hrubieszów
 
(9)
Serie Tarnowo Podgórne
 
(9)
Serie Baranowo
 
(9)
Serie Rzuchowa
 
(8)
Serie Słupca
 
(8)
Serie Mikołów
 
(8)
Serie Kobyłka
 
(7)
Serie Strzelin
 
(7)
Serie Łęczna
 
(7)
Serie Włodawa
 
(7)
Serie Dopiewo
 
(7)
Serie Grodzisk Mazowiecki
 
(7)
Serie Jarosław
 
(7)
Serie Karczemki
 
(6)
Serie Śrem
 
(6)
Serie Pieniążkowice
 
(6)
Serie Chodzież
 
(6)
Serie Witonia
 
(6)
Serie Powidz
 
(6)
Serie Sadów
 
(6)
Serie Grabów nad Prosną
 
(6)
Serie Milejów
 
(6)
Serie Żywiec
 
(6)
Serie Wytowno
 
(6)
Serie Piaski
 
(6)
Serie Zabierzów
 
(6)
Serie Dynów
 
(6)
Serie Szczecinek
 
(6)
Serie Osielsko
 
(5)
Serie Czersk
 
(5)
Serie Mikołajki
 
(5)
Serie Baranów
 
(5)
Serie Plewiska
 
(5)
Serie Zgłobice
 
(5)
Serie Wałcz
 
(5)
Serie Wąbrzeźno
 
(5)
Serie Koniaków
 
(5)
Serie Korzeniów
 
(5)