| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Model | S10 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Typ deskorolki | dwukołowa |
| Średnica kół (cale) | 10 " |
| Zawiera baterie | tak |
| Kolor | różowy |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Prędkość maksymalna | 20 km/h |
| Zasięg | 20 km |
| Marka | AM Electronics |
| Średnica kół | 254 mm |
| Cechy dodatkowe | bluetooth, oświetlenie, głośnik |
| Moc silnika | 1000 W |
| Waga | 12 kg |
O przedmiocie
Oferta: 7d258ce1-91b5-4207-886d-5d478547c810
Podobne wyszukiwania
Deskorolki elektryczne Warszawa
 
(31)
Deskorolki elektryczne Wrocław
 
(15)
Deskorolki elektryczne Kraków
 
(8)
Deskorolki elektryczne Łódź
 
(7)
Deskorolki elektryczne Gdynia
 
(6)
Deskorolki elektryczne Rzeszów
 
(6)
Deskorolki elektryczne Tczew
 
(5)
Deskorolki elektryczne Poznań
 
(5)
Deskorolki elektryczne Oleśnica
 
(4)
Deskorolki elektryczne Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Deskorolki elektryczne Gliwice
 
(4)
Deskorolki elektryczne Żary
 
(4)
Deskorolki elektryczne Koszalin
 
(4)
Deskorolki elektryczne Białystok
 
(4)
Deskorolki elektryczne Skoki
 
(4)
Deskorolki elektryczne Stargard
 
(4)