| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Typ deskorolki | dwukołowa |
| Marka | bez marki |
| Kolor | szary |
| Cechy dodatkowe | głośnik, oświetlenie, bluetooth |
| Zawiera baterie | tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Maksymalna waga użytkownika | 100 kg |
| Model | 8.5 Cala Deskorolka elektryczna SISIGAD B02C-1 |
| Prędkość maksymalna | 10 km/h |
| Zasięg | 15 km |
| Moc silnika | 320 W |
| Maksymalny kąt nachylenia terenu | 15 ° |
| Średnica kół (cale) | 8.5 " |
| Waga | 11 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 57c7fbdf-2f51-4cde-8ce3-c169e420ef74
Podobne wyszukiwania
Deskorolki elektryczne Warszawa
 
(32)
Deskorolki elektryczne Wrocław
 
(15)
Deskorolki elektryczne Kraków
 
(8)
Deskorolki elektryczne Łódź
 
(7)
Deskorolki elektryczne Rzeszów
 
(6)
Deskorolki elektryczne Gdynia
 
(5)
Deskorolki elektryczne Poznań
 
(5)
Deskorolki elektryczne Tczew
 
(5)
Deskorolki elektryczne Stargard
 
(4)
Deskorolki elektryczne Oleśnica
 
(4)
Deskorolki elektryczne Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Deskorolki elektryczne Gliwice
 
(4)
Deskorolki elektryczne Gdańsk
 
(4)
Deskorolki elektryczne Żary
 
(4)
Deskorolki elektryczne Koszalin
 
(4)
Deskorolki elektryczne Białystok
 
(4)
Deskorolki elektryczne Skoki
 
(4)