| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | HP |
| Układ klawiatury | PL (qwerty) |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel Core i5-3337U |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 3200 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2 |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | RJ-45, USB 3.1 typ A, USB 3.1 typ C, HDMI |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Multimedia | mikrofon, głośniki, kamera, czytnik kart pamięci |
| Sterowanie | touchpad, klawiatura |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Przekątna ekranu | 15.6 " |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Model | HP 250R G9 15.6" Notebook PC |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.3 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.6 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 12 MB |
| Liczba slotów RAM | 2 |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Liczba komór akumulatora | 3 |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 41 Wh |
| Pojemność akumulatora (mAh) | 3550 mAh |
| Maksymalny czas pracy baterii | 8 h |
| Dołączone oprogramowanie | Windows 11 pro,HP Support Assistant,HP QuickDrop |
| Cechy dodatkowe | Mało używany, gwarancja, matowa matryca |
| Szerokość produktu | 35.9 cm |
| Wysokość produktu | 1.99 cm |
| Głębokość produktu | 24.2 cm |
| Waga produktu | 1.78 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c7b75bf5-0e1f-4765-a1de-f3bd697b3992
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2332)
Laptopy Kielce
 
(633)
Laptopy Lublin
 
(213)
Laptopy Gliwice
 
(98)
Laptopy Opole
 
(84)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Kobyłka
 
(53)
Laptopy Elbląg
 
(51)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Laptopy Mikołów
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(34)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(26)
Laptopy Wągrowiec
 
(26)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Ełk
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Żywiec
 
(19)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Łuków
 
(17)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Limanowa
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Drawsko
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Szczecinek
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Kłodzko
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Skwierzyna
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Stęszew
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)