| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | HP |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel Core i5-4200U |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Typ dysku twardego | HDD |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| Model | EliteBook 840 |
| Przekątna ekranu | 14 " |
| Pojemność dysku | 320 GB |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 760a8b19-6626-4ade-ac6c-2d523e1319d6
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2249)
Laptopy Kielce
 
(545)
Laptopy Lublin
 
(214)
Laptopy Gliwice
 
(95)
Laptopy Opole
 
(84)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Elbląg
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(48)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(28)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Mysłowice
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Ełk
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(17)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Łuków
 
(15)
Laptopy Drawsko
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Kłodzko
 
(14)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Puławy
 
(13)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Chodzież
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Jabłonna
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Pisarzowice
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Paczków
 
(4)
Laptopy Manowo
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Kamionki
 
(4)