| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | HP |
| Typ | ultrabook |
| Model | Chromebook 11 G4 |
| Układ klawiatury | NORDIC (qwerty) |
| Kod producenta | 255625 |
| Przekątna ekranu | 11.60 " |
| Rozdzielczość (px) | 1366 x 768 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ matrycy | TN |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Celeron |
| Model procesora | Intel Celeron N2840 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.16 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 2.58 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 1.00 MB |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 1600 |
| Pojemność dysku | 16 GB |
| Typ dysku twardego | eMMC |
| Interfejs dysku | SATA II, SATA III |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel UHD Graphics 600 |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 47.00 Wh |
| System operacyjny | Chrome OS |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | HDMI, minijack 3,5 mm (audio), USB 2.0, USB 3.0 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki |
| Sterowanie | klawiatura, touchpad |
| Cechy dodatkowe | Bluetooth |
| Kolor | szary |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość produktu | 29.50 cm |
| Głębokość produktu | 20.53 cm |
| Waga produktu | 3.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.000 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 277c90b6-487a-4cf3-9139-54c7b7c2d19c
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2256)
Laptopy Kielce
 
(545)
Laptopy Lublin
 
(214)
Laptopy Gliwice
 
(95)
Laptopy Opole
 
(84)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Elbląg
 
(50)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(48)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(37)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Nowy Targ
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(20)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Mysłowice
 
(20)
Laptopy Żywiec
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(17)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Kłodzko
 
(14)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Puławy
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Chodzież
 
(9)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Pisarzowice
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Paczków
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Niwiska
 
(4)
Laptopy Kamionki
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Raszków
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)