| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Przekątna ekranu | 15.40 " |
| Typ dysku twardego | brak |
| Model | HP COMPAQ 6720S |
| Seria procesora | Intel Core 2 Duo |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Rozdzielczość (px) | 1280 x 800 |
| Pojemność dysku | 0 GB |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Liczba rdzeni procesora | nie dotyczy |
| Marka | HP, Compaq |
| Typ | standardowy |
| Kod producenta | G1127 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e00af5c9-1672-4b35-abd6-9b59d97781e1
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2240)
Laptopy Kielce
 
(621)
Laptopy Lublin
 
(208)
Laptopy Gliwice
 
(90)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(53)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Przemyśl
 
(28)
Laptopy Wągrowiec
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Ełk
 
(20)
Laptopy Łuków
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(17)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Będzin
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(12)
Laptopy Drawsko
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Nowa Wola
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Płońsk
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Myszków
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Hrubieszów
 
(6)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Syców
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Manowo
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Skwierzyna
 
(4)
Laptopy Imielin
 
(4)
Laptopy Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Brzozów
 
(4)
Laptopy Wąbrzeźno
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Rymanów
 
(4)