O przedmiocie
| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Hewlett-Packard |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Typ napędu | DVD |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps |
| System operacyjny | Linux |
| Typ gniazda procesora | Socket 1155 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Liczba wątków procesora | 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Typ dysku twardego | HDD |
| Interfejs dysku twardego | SATA II, mSATA |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Gniazda rozszerzeń | inne, SATA II (3 GB/s), mini PCI Express |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | PS/2, RJ45, VGA (D-Sub), DisplayPort, mini jack 3,5 (audio), USB 2.0 typ A |
| Typ obudowy | Inna |
| Model | Compaq 8200 Elite Ultra-slim |
| Wysokość produktu | 6.6 cm |
| Szerokość produktu | 25.1 cm |
| Głębokość produktu | 25.4 cm |
| Waga produktu | 3.1 kg |
| Model procesora | Intel Core i3-2100 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.1 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 3 MB |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 2 |
| Pojemność dysku | 320 GB |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ab8682c5-5a81-4967-8d06-658b0a4d240b
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(977)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(112)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(84)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(81)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(39)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(39)
Komputery stacjonarne Opole
 
(39)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(29)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(26)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(23)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(22)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(21)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(19)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(16)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(16)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(15)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(14)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(14)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(14)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(14)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(14)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(12)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(12)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(12)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(12)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(11)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(11)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(10)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(9)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(9)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(9)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(9)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(9)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(8)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(8)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(8)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(8)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(8)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(8)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(7)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(7)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(7)
Komputery stacjonarne Dzierżoniów
 
(7)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(7)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(6)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(6)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(6)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(6)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(5)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(5)
Komputery stacjonarne Środa Wielkopolska
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(5)
Komputery stacjonarne Turek
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Osielsko
 
(4)
Komputery stacjonarne Koźmin Wielkopolski
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Chodzież
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(4)
Komputery stacjonarne Radzyń Podlaski
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(4)
Komputery stacjonarne Białogard
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Luborzyca
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(4)