| Stan | Bardzo dobry |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Złącza | D-Sub (VGA), DVI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Typ matrycy | TN |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 3000000 |
| Certyfikaty | EPEAT Gold |
| Kąt widzenia w pionie | 160 ° |
| Waga produktu | 4.10 kg |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | hub USB |
| Wysokość produktu z podstawą | 48.75 cm |
| Kod producenta | A9P21AA#ABA |
| Wysokość produktu | 36.26 cm |
| Przekątna ekranu | 61.00 cm |
| Rozmiar plamki | 0.28 mm |
| Model | Compaq LA2405x |
| Cechy dodatkowe | 5 - 35 °C |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Przekątna ekranu (cale) | 24.00 " |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Głębokość produktu z podstawą | 27.84 cm |
| Czas reakcji | 5.0 ms |
| Funkcje ochrony oczu | filtr światła niebieskiego |
| Szerokość produktu | 55.68 cm |
| Szerokość produktu z podstawą | 55.68 cm |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1200 px |
| Waga z podstawą | 6.80 kg |
| Głębokość produktu | 6.40 cm |
| Kąt widzenia w poziomie | 170 ° |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Regulacja | regulacja pochylenia (góra/dół), regulacja wysokości |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4dc8b36b-75be-4bef-8901-01591f447082
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(566)
Monitory Gdańsk
 
(123)
Monitory Lublin
 
(61)
Monitory Bydgoszcz
 
(47)
Monitory Rzeszów
 
(43)
Monitory Włocławek
 
(36)
Monitory Chorzów
 
(31)
Monitory Kielce
 
(28)
Monitory Radom
 
(27)
Monitory Sosnowiec
 
(27)
Monitory Legnica
 
(21)
Monitory Bielsko-Biała
 
(20)
Monitory Pruszków
 
(20)
Monitory Gliwice
 
(20)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Monitory Zamość
 
(18)
Monitory Przemyśl
 
(17)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(16)
Monitory Myślenice
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(15)
Monitory Opole
 
(12)
Monitory Tczew
 
(11)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Piaseczno
 
(11)
Monitory Elbląg
 
(11)
Monitory Głogów
 
(10)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(10)
Monitory Konin
 
(10)
Monitory Żary
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Żywiec
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Słupsk
 
(8)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Jelenia Góra
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Leszno
 
(7)
Monitory Parczew
 
(7)
Monitory Puławy
 
(7)
Monitory Bielawa
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Jaworzno
 
(6)
Monitory Ełk
 
(6)
Monitory Chełm
 
(6)
Monitory Suwałki
 
(6)
Monitory Chodzież
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Piekary Śląskie
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Giżycko
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Brwinów
 
(5)
Monitory Skórzewo
 
(5)
Monitory Nowy Tomyśl
 
(5)
Monitory Szczerców
 
(5)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Józefów
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Sieradz
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Środa Wielkopolska
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Racibórz
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Goleniów
 
(4)
Monitory Olkusz
 
(4)
Monitory Starachowice
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Połaniec
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Nowy Targ
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Piła
 
(4)
Monitory Szczecinek
 
(4)