| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | HP |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 px |
| Typ matrycy | IPS / PLS |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Regulacja | obrotowa podstawa, pivot, regulacja wysokości, regulacja pochylenia (góra/dół) |
| Złącza | D-Sub (VGA), DisplayPort, USB 3.0 typ B, USB 3.0 typ A, wyjście audio (minijack 3,5 mm), HDMI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | wbudowany mikrofon, hub USB, wbudowana kamera, wbudowane głośniki |
| Technologie | HDCP |
| Funkcje ochrony oczu | redukcja migotania |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Kolor | szary |
| Model | EliteDisplay E243m |
| Przekątna ekranu (cale) | 23.80 " |
| Kod producenta | 1FH48AA |
| Przekątna ekranu | 60.45 cm |
| Czas reakcji | 5.0 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 10000000 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Rozmiar plamki | 0.27 mm |
| Certyfikaty | Energy star |
| Załączone wyposażenie | Pilot w zestawie |
| Szerokość produktu z podstawą | 53.88 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 51.37 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 21.40 cm |
| Waga z podstawą | 6.60 kg |
| Szerokość produktu | 55.88 cm |
| Wysokość produktu | 34.72 cm |
| Głębokość produktu | 4.63 cm |
| Waga produktu | 6.60 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 9.300 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a10c1547-599f-4798-84e7-328ceb919844
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(563)
Monitory Gdańsk
 
(127)
Monitory Lublin
 
(58)
Monitory Bydgoszcz
 
(51)
Monitory Rzeszów
 
(45)
Monitory Włocławek
 
(38)
Monitory Chorzów
 
(32)
Monitory Radom
 
(31)
Monitory Kielce
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(27)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Bielsko-Biała
 
(21)
Monitory Pruszków
 
(19)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Zamość
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(15)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(15)
Monitory Myślenice
 
(15)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Gniezno
 
(12)
Monitory Legnica
 
(11)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Piaseczno
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Kalisz
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Głogów
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Chełm
 
(8)
Monitory Tczew
 
(8)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(7)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Zduńska Wola
 
(7)
Monitory Siedlce
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Leszno
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Bielawa
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(5)
Monitory Będzin
 
(5)
Monitory Sieradz
 
(5)
Monitory Stargard
 
(5)
Monitory Szczerców
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Olkusz
 
(5)
Monitory Kutno
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Węgrów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Żywiec
 
(5)
Monitory Brwinów
 
(5)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(5)
Monitory Goleniów
 
(5)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Bielsk Podlaski
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Nowy Targ
 
(4)
Monitory Nysa
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)