| Stan | Bardzo dobry |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Regulacja | obrotowa podstawa, regulacja pochylenia (góra/dół), regulacja wysokości |
| Kolor | czarny |
| Szerokość produktu z podstawą | 50 cm |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 5000000 |
| Model | EliteDisplay E221c |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | wbudowana kamera, wbudowane głośniki, wbudowany mikrofon |
| Marka | HP |
| Wysokość produktu | 30 cm |
| Przekątna ekranu | 54 cm |
| Głębokość produktu | 5 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7.100 kg |
| Waga produktu | 5 kg |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 px |
| Szerokość produktu | 50 cm |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Typ matrycy | IPS / PLS |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Złącza | D-Sub (VGA), DVI, DisplayPort, wyjście audio (minijack 3,5 mm) |
| Głębokość produktu z podstawą | 23 cm |
| Przekątna ekranu (cale) | 21.5 " |
| Czas reakcji | 7 ms |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Wysokość produktu z podstawą | 46 cm |
| Zawiera baterie | nie |
| Kod producenta | E221c |
| Cechy dodatkowe | 5 - 35 °C |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 97f017e5-4457-499a-a525-7d548e9399b8
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(580)
Monitory Gdańsk
 
(128)
Monitory Lublin
 
(59)
Monitory Rzeszów
 
(49)
Monitory Bydgoszcz
 
(46)
Monitory Włocławek
 
(37)
Monitory Kielce
 
(32)
Monitory Radom
 
(29)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Pruszków
 
(21)
Monitory Bielsko-Biała
 
(20)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Monitory Legnica
 
(18)
Monitory Zamość
 
(18)
Monitory Wołomin
 
(16)
Monitory Myślenice
 
(15)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(15)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Opole
 
(14)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Piaseczno
 
(12)
Monitory Elbląg
 
(11)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Głogów
 
(9)
Monitory Zduńska Wola
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Tczew
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Słupsk
 
(8)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(8)
Monitory Żywiec
 
(8)
Monitory Parczew
 
(7)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Leszno
 
(7)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Brzeg
 
(6)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(6)
Monitory Suwałki
 
(6)
Monitory Stargard
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Chełm
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Będzin
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Węgrów
 
(5)
Monitory Brwinów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Nowy Targ
 
(5)
Monitory Józefów
 
(5)
Monitory Goleniów
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Skórzewo
 
(5)
Monitory Szczerców
 
(5)
Monitory Giżycko
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Dębica
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Starachowice
 
(4)
Monitory Turek
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Połaniec
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Szczecinek
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Sieradz
 
(4)
Monitory Racibórz
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)