| Stan | Bardzo dobry |
| Typ | standardowy |
| Model | G62 |
| Kod producenta | G62 |
| Przekątna ekranu | 15.60 " |
| Rozdzielczość (px) | 1366 x 768 |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i3 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.13 GHz |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Pojemność dysku | 320 GB |
| Typ dysku twardego | HDD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| Typ napędu | DVD |
| Złącza | D-Sub (VGA), HDMI, minijack 3,5 mm (audio), RJ-45, USB 2.0, USB 2.0 typ A |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, touchpad |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: fbee489f-b734-4d56-b00f-9c5f5c2193e3
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2241)
Laptopy Kielce
 
(618)
Laptopy Lublin
 
(204)
Laptopy Gliwice
 
(89)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(61)
Laptopy Elbląg
 
(55)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Mikołów
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Wągrowiec
 
(22)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(16)
Laptopy Drawsko
 
(15)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Żywiec
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Szczecinek
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Kłodzko
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Będzin
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Łosice
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Nowa Wola
 
(8)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Raszków
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Brzozów
 
(6)
Laptopy Syców
 
(6)
Laptopy Zakroczym
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Imielin
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Milejów
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Wąbrzeźno
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Manowo
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Siekierki Wielkie
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Głubczyce
 
(4)