| Stan | Bardzo dobry |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Waga produktu | 2.06 kg |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Pojemność dysku | 1000 GB |
| Seria procesora | AMD Ryzen 7 |
| Pamięć podręczna procesora | 12.00 MB |
| Głębokość produktu | 24.00 cm |
| Sterowanie | klawiatura podświetlana, touchpad, klawiatura, klawiatura numeryczna |
| Model procesora | AMD Ryzen 7 4800H |
| Kod producenta | OMEN 15/177 |
| Materiał | metal |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 2933 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ | wzmocniony |
| Kolor | czarny |
| Typ napędu | brak |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Przekątna ekranu | 15.60 " |
| Model | OMEN 15 |
| Złącza | RJ-45, USB 3.1 typ C, HDMI, minijack 3,5 mm (audio), mini DisplayPort |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.40 GHz |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Typ matrycy | IPS |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Dołączone oprogramowanie | Omen Gaming Hub |
| Wysokość produktu | 2.62 cm |
| Pamięć karty graficznej | 6 GB |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Marka | HP, Compaq |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Ekran dotykowy | nie |
| Multimedia | mikrofon, kamera, głośniki, czytnik kart pamięci |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.20 GHz |
| Model karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, LAN 10/100/1000 Mbps |
| Szerokość produktu | 35.80 cm |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Liczba slotów RAM | 2 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 61ab90c1-e8e8-4e0b-8f69-be7d4a24f26e
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2248)
Laptopy Kielce
 
(611)
Laptopy Lublin
 
(200)
Laptopy Gliwice
 
(91)
Laptopy Opole
 
(81)
Laptopy Sosnowiec
 
(63)
Laptopy Kobyłka
 
(57)
Laptopy Elbląg
 
(55)
Laptopy Mościska
 
(47)
Laptopy Mikołów
 
(38)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(27)
Laptopy Wągrowiec
 
(26)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Libertów
 
(18)
Laptopy Mysłowice
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Drawsko
 
(15)
Laptopy Jarosław
 
(15)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Żywiec
 
(15)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Szczecinek
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Chodzież
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Będzin
 
(11)
Laptopy Rydułtowy
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Parysów
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Kłodzko
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Manowo
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Dąbrowa
 
(7)
Laptopy Wadowice
 
(7)
Laptopy Góra
 
(7)
Laptopy Brzozów
 
(7)
Laptopy Milejów
 
(7)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Syców
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Plewiska
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Jabłonna
 
(6)
Laptopy Gryfice
 
(6)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Nowa Wola
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Słupca
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Łęczyca
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Bolesław
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Imielin
 
(4)
Laptopy Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Laptopy Tuszyn
 
(4)
Laptopy Krasnystaw
 
(4)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)