| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Przekątna ekranu | 15.60 " |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Typ dysku twardego | brak |
| Model | HP PROBOOK 4535s |
| Seria procesora | AMD A4 |
| Ekran dotykowy | nie |
| Taktowanie maksymalne procesora | 2.50 GHz |
| Interfejs dysku | SATA III |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Rozdzielczość (px) | 1366 x 768 |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.90 GHz |
| Pojemność dysku | 0 GB |
| Kolor | szary |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Komunikacja | Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Model procesora | AMD A4-3305M |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Złącza | D-Sub (VGA), HDMI, minijack 3,5 mm (audio), RJ-45, USB 2.0, USB 3.0 |
| Typ napędu | DVD |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Marka | HP, Compaq |
| Pamięć podręczna procesora | 1.00 MB |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura numeryczna, touchpad |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, kamera, mikrofon |
| Typ | wzmocniony |
| Materiał | metal |
| Kod producenta | AC276 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 3d20c57f-8f84-423a-84ec-336389278210
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2226)
Laptopy Kielce
 
(601)
Laptopy Lublin
 
(219)
Laptopy Gliwice
 
(99)
Laptopy Opole
 
(76)
Laptopy Sosnowiec
 
(69)
Laptopy Mościska
 
(50)
Laptopy Elbląg
 
(43)
Laptopy Mikołów
 
(43)
Laptopy Kobyłka
 
(41)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Wągrowiec
 
(21)
Laptopy Żywiec
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Zgierz
 
(18)
Laptopy Skierniewice
 
(17)
Laptopy Stargard
 
(17)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Limanowa
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Łuków
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(13)
Laptopy Będzin
 
(13)
Laptopy Szczecinek
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Kamienna Góra
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Łosice
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(9)
Laptopy Parysów
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Białogard
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Komorniki
 
(6)
Laptopy Janiszew
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Łęczyca
 
(6)
Laptopy Koło
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Kamionki
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Brzozów
 
(4)
Laptopy Sierpc
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)