| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | HP |
| Model | HP Prodesk 400 G5 MT NVMe 256GB RAM 8GB |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Kod producenta | HP |
| Typ napędu | DVD |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps |
| System operacyjny | Windows 10 Professional |
| Model procesora | intel i5-8500 |
| Seria | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | 8 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.00 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.00 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 9.00 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Liczba wątków procesora | 6 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 64 GB |
| Liczba wolnych slotów RAM | 1 |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 2 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Interfejs dysku twardego | M.2, PCIe typ M.2, SATA III |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Producent karty graficznej | Intel |
| Chipset karty graficznej | Intel HD Graphics 630 |
| Złącza karty graficznej | DisplayPort, VGA (D-Sub) |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | DisplayPort, mini jack 3,5 (audio), RJ45, USB 2.0 typ A, USB 3.1 typ A gen 1, VGA (D-Sub) |
| Złącza obudowy | mini jack 3,5 (audio), USB 2.0 typ A, USB 3.1 typ A |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 783970bc-cb18-418f-8f6b-8c15a9ad7816
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(963)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(100)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(83)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(79)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(42)
Komputery stacjonarne Opole
 
(42)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(37)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(30)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(25)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(23)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(20)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(18)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(18)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(17)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(16)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(15)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(14)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(14)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(13)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(13)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(13)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(13)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(13)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(12)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(12)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(12)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(12)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(11)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(11)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(10)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(10)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(10)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(10)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(10)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(9)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(9)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(8)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(8)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(8)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Turek
 
(8)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(7)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(7)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(7)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(7)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(6)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(6)
Komputery stacjonarne Dzierżoniów
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Syców
 
(6)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(5)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Wąbrzeźno
 
(5)
Komputery stacjonarne Stefanowo
 
(5)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(5)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(5)
Komputery stacjonarne Jarocin
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Zbąszyń
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(4)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)