| Stan | Bardzo dobry |
| Przekątna ekranu | 16.1 " |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Model | Victus |
| Seria procesora | AMD Ryzen 7 |
| Model karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Pamięć karty graficznej | 6 GB |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Rozdzielczość (px) | 2560 x 1440 |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Pojemność dysku | 1000 GB |
| Odświeżanie matrycy | 144 Hz |
| Kolor | czarny |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Model procesora | AMD Ryzen 7 5800H |
| Złącza | HDMI, USB 3.0, Thunderbolt, RJ-45, USB 3.0 typ C |
| Typ napędu | brak |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Marka | HP, Compaq |
| Sterowanie | klawiatura numeryczna, klawiatura, touchpad |
| Multimedia | kamera, czytnik kart pamięci, głośniki, mikrofon |
| Typ | inny |
| Układ klawiatury | UK (qwerty) |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8775e1fe-bb61-4da4-8808-ea35b92e92cd
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2241)
Laptopy Kielce
 
(621)
Laptopy Lublin
 
(208)
Laptopy Gliwice
 
(90)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(53)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Przemyśl
 
(28)
Laptopy Wągrowiec
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Ełk
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Łuków
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(17)
Laptopy Libertów
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Laptopy Drawsko
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Będzin
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Nowa Wola
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Płońsk
 
(7)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Myszków
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Syców
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Manowo
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Wąbrzeźno
 
(4)
Laptopy Brzozów
 
(4)
Laptopy Ropczyce
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Jabłonna
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Skwierzyna
 
(4)
Laptopy Imielin
 
(4)