| Stan | Bardzo dobry |
| Kolor | czarny |
| Układ klawiatury | ARABIC (qwerty) |
| Sterowanie | touchpad, klawiatura podświetlana, klawiatura numeryczna, klawiatura |
| Typ | wzmocniony |
| Model procesora | Intel Core i5-12500H |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Liczba rdzeni procesora | nie dotyczy |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps |
| Marka | HP, Compaq |
| Model karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Ekran dotykowy | nie |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1280 |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Odświeżanie matrycy | 144 Hz |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Model | VICTUS |
| Typ napędu | brak |
| Kod producenta | 16-D1119NW |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Przekątna ekranu | 16.1 " |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
O przedmiocie
Oferta: b1998fa1-c372-4129-beac-1325f3c0450a
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2242)
Laptopy Kielce
 
(620)
Laptopy Lublin
 
(196)
Laptopy Gliwice
 
(88)
Laptopy Opole
 
(84)
Laptopy Sosnowiec
 
(60)
Laptopy Kobyłka
 
(58)
Laptopy Elbląg
 
(52)
Laptopy Mościska
 
(47)
Laptopy Mikołów
 
(38)
Laptopy Przemyśl
 
(37)
Laptopy Zamość
 
(34)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(34)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Jelenia Góra
 
(28)
Laptopy Wągrowiec
 
(26)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Mysłowice
 
(18)
Laptopy Libertów
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(17)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Drawsko
 
(15)
Laptopy Lubsko
 
(15)
Laptopy Szczecinek
 
(15)
Laptopy Jarosław
 
(15)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Laptopy Puławy
 
(13)
Laptopy Chodzież
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Rydułtowy
 
(11)
Laptopy Będzin
 
(11)
Laptopy Parysów
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Kłodzko
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Manowo
 
(9)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Dąbrowa
 
(7)
Laptopy Brzozów
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Raszków
 
(7)
Laptopy Jabłonna
 
(7)
Laptopy Milejów
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Wadowice
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Osielsko
 
(7)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Syców
 
(6)
Laptopy Poraj
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Gryfice
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Bolesław
 
(5)
Laptopy Bogdaniec
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Łęczyca
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Plewiska
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Szczekarków
 
(4)
Laptopy Komorniki
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Brwinów
 
(4)
Laptopy Paczków
 
(4)
Laptopy Głubczyce
 
(4)
Laptopy Imielin
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)