| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | HP |
| Typ | ultrabook |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel Core i5-1145G7 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | minijack 3,5 mm (audio), USB 3.2 typ C Gen 1, USB 3.2 typ A Gen 1, HDMI |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Multimedia | mikrofon, głośniki, kamera |
| Sterowanie | touchpad, klawiatura |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | metal |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Model | ZBook Firefly 14 G8 |
| Kod producenta | HP |
| Przekątna ekranu | 14.00 " |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.60 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.40 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 8.00 MB |
| Liczba slotów RAM | 2 |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Szerokość produktu | 32.30 cm |
| Wysokość produktu | 1.80 cm |
| Głębokość produktu | 21.50 cm |
| Waga produktu | 1.35 kg |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 66f04b3d-3e60-4147-a230-c2c677bfa466
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2334)
Laptopy Kielce
 
(518)
Laptopy Lublin
 
(226)
Laptopy Gliwice
 
(96)
Laptopy Opole
 
(85)
Laptopy Sosnowiec
 
(67)
Laptopy Elbląg
 
(52)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(48)
Laptopy Mikołów
 
(40)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Żywiec
 
(18)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Limanowa
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Kłodzko
 
(11)
Laptopy Lubsko
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Szczecinek
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Łosice
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Stęszew
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Opalenica
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)