| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | HP |
| Typ | stacja robocza |
| Układ klawiatury | RU (qwerty) |
| Typ matrycy | IPS |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel Core i7-1165G7 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 3200 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2, M.2 PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Pamięć karty graficznej | 128 MB |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Złącza | USB 3.1 typ A, USB 3.1 typ C, HDMI |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Multimedia | mikrofon, głośniki, kamera |
| Sterowanie | punkt dotykowy (TrackPoint), klawiatura podświetlana, touchpad |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | metal |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Model | HP ZBook Firefly 15 G8 |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Przekątna ekranu | 15.6 " |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.8 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.8 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 12 MB |
| Liczba slotów RAM | 2 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Liczba komór akumulatora | 3 |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 53 Wh |
| Pojemność akumulatora (mAh) | 4600 mAh |
| Maksymalny czas pracy baterii | 9 h |
| Cechy dodatkowe | Thunderbolt 4 |
| Dołączone oprogramowanie | Windows 11 pro |
| Szerokość produktu | 35.9 cm |
| Wysokość produktu | 1.9 cm |
| Głębokość produktu | 23.6 cm |
| Waga produktu | 1.75 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.5 kg |
| Kod producenta | 00330-80000-00000-AA866 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9c12b915-75e6-4a76-9565-7767bfc5cdcb
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2219)
Laptopy Kielce
 
(655)
Laptopy Lublin
 
(206)
Laptopy Gliwice
 
(100)
Laptopy Opole
 
(74)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Mościska
 
(51)
Laptopy Elbląg
 
(43)
Laptopy Kobyłka
 
(42)
Laptopy Mikołów
 
(42)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(37)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(26)
Laptopy Wągrowiec
 
(24)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Ełk
 
(23)
Laptopy Mysłowice
 
(22)
Laptopy Jarosław
 
(21)
Laptopy Zgierz
 
(18)
Laptopy Żywiec
 
(17)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Stargard
 
(17)
Laptopy Skierniewice
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Limanowa
 
(15)
Laptopy Poborszów
 
(14)
Laptopy Łuków
 
(14)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(13)
Laptopy Szczecinek
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Poniatowa
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(11)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Parysów
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Ustroń
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Łęczyca
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Janiszew
 
(6)
Laptopy Koło
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Ropczyce
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Komorniki
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(5)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Imielin
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Paczków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Kamionki
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)