| Stan | Bardzo dobry |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.9 GHz |
| Model procesora | Intel Core i5-8265U |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 64 GB |
| Marka | HP |
| Chipset karty graficznej | NVIDIA GeForce MX110 |
| Pojemność dysku | 240 GB |
| Przekątna ekranu | 15.6 " |
| Model | 15-da1018nw |
| Typ napędu | brak |
| Zawiera baterie | tak |
| Interfejs dysku | SATA |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.6 GHz |
| System operacyjny | Windows 10 Professional |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Pamięć karty graficznej | 2 GB |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Liczba slotów RAM | 2 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8a3ff40f-895d-4195-b456-28a036829115
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2231)
Laptopy Kielce
 
(598)
Laptopy Lublin
 
(219)
Laptopy Gliwice
 
(99)
Laptopy Opole
 
(76)
Laptopy Sosnowiec
 
(69)
Laptopy Mościska
 
(50)
Laptopy Elbląg
 
(43)
Laptopy Mikołów
 
(43)
Laptopy Kobyłka
 
(41)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Wągrowiec
 
(21)
Laptopy Żywiec
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Zgierz
 
(18)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Skierniewice
 
(17)
Laptopy Stargard
 
(17)
Laptopy Limanowa
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Łuków
 
(14)
Laptopy Poborszów
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Będzin
 
(13)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Szczecinek
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(11)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Łosice
 
(10)
Laptopy Zambrów
 
(9)
Laptopy Parysów
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Bochnia
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Komorniki
 
(6)
Laptopy Janiszew
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Koło
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Łęczyca
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(5)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Paczków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Laptopy Brzozów
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Żabno
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Janów Lubelski
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Kamionki
 
(4)