| Stan | Uszkodzony |
| Zastosowanie | papier, płyty CD/DVD |
| Podawanie papieru | ręczne |
| Maksymalna liczba kartek niszczonych jednorazowo | 10 |
| Rodzaj cięcia | ścinki |
| Pojemność kosza | 20.00 l |
| Średnia prędkość niszczenia | 3.00 m/min |
| Moc | 250 W |
| Poziom hałasu | 58 dB |
| Poziom bezpieczeństwa (DIN) | P-4 |
| Wysokość niszczarki | 44.50 cm |
| Szerokość niszczarki | 34.50 cm |
| Głębokość niszczarki | 24.50 cm |
| Szerokość wejścia | 220.00 mm |
| Marka | HSM |
| Cechy dodatkowe | automatyczne zatrzymanie |
| EAN (GTIN) | 4026631057769 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7.840 kg |
| Zawiera baterie | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 36b25829-7b6f-4e5b-92cb-bf961fefcf74
Podobne wyszukiwania
Niszczarki Stare Miasto
 
(151)
Niszczarki Warszawa
 
(16)
Niszczarki Gdańsk
 
(9)
Niszczarki Katowice
 
(8)
Niszczarki Wrocław
 
(7)
Niszczarki Rzeszów
 
(6)
Niszczarki Lublin
 
(5)
Niszczarki Poznań
 
(5)
Niszczarki Siedlce
 
(5)
Niszczarki Częstochowa
 
(5)
Niszczarki Ozorków
 
(4)
Niszczarki Kraków
 
(4)