| Stan | Bardzo dobry |
| Pojemność akumulatora | 1800 mAh |
| Złącza | microUSB typ B |
| Slot karty pamięci | nie |
| Blokada simlock | brak blokady |
| System operacyjny | Windows Phone |
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Typ | Smartfon |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Kod producenta | WINDOWS PHONE 8X |
| Nawigacja | GPS |
| Kolor | czarny |
| Marka telefonu | HTC |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Przekątna ekranu | 4.3 " |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8 Mpx |
| Opcje SIM | Single SIM |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4aa3004a-dd2e-44bd-8312-406019a23cc8
Podobne wyszukiwania
HTC Warszawa
 
(3398)
HTC Ełk
 
(598)
HTC Kielce
 
(456)
HTC Lublin
 
(433)
HTC Gliwice
 
(224)
HTC Opole
 
(142)
HTC Sosnowiec
 
(119)
HTC Elbląg
 
(98)
HTC Zamość
 
(94)
HTC Siemianowice Śląskie
 
(83)
HTC Ostrów Wielkopolski
 
(78)
HTC Jelenia Góra
 
(64)
HTC Przemyśl
 
(50)
HTC Legionowo
 
(50)
HTC Zgierz
 
(48)
HTC Mysłowice
 
(48)
HTC Wadowice
 
(44)
HTC Żywiec
 
(42)
HTC Jarosław
 
(42)
HTC Opoka-Kolonia
 
(41)
HTC Stargard
 
(40)
HTC Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
HTC Poniatowa
 
(39)
HTC Mikołów
 
(35)
HTC Puławy
 
(35)
HTC Będzin
 
(35)
HTC Wągrowiec
 
(31)
HTC Łuków
 
(29)
HTC Kamienna Góra
 
(29)
HTC Sierpc
 
(29)
HTC Bochnia
 
(27)
HTC Morąg
 
(27)
HTC Kłodzko
 
(27)
HTC Brzozów
 
(25)
HTC Kobyłka
 
(25)
HTC Szczecinek
 
(24)
HTC Nowy Targ
 
(24)
HTC Skierniewice
 
(23)
HTC Chodzież
 
(21)
HTC Głubczyce
 
(21)
HTC Szczyrk
 
(20)
HTC Myszków
 
(20)
HTC Koło
 
(20)
HTC Brwinów
 
(19)
HTC Jabłonna
 
(18)
HTC Łęczyca
 
(18)
HTC Paczków
 
(18)
HTC Rydułtowy
 
(17)
HTC Mszana Dolna
 
(17)
HTC Krotoszyn
 
(17)
HTC Wyrazów
 
(17)
HTC Janów Lubelski
 
(17)
HTC Myślenice
 
(17)
HTC Syców
 
(16)
HTC Płońsk
 
(16)
HTC Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
HTC Ostrów Mazowiecka
 
(16)
HTC Białogard
 
(15)
HTC Chełmno
 
(15)
HTC Hrubieszów
 
(15)
HTC Bogdaniec
 
(14)
HTC Stary Sącz
 
(14)
HTC Zarszyn
 
(14)
HTC Lubsko
 
(13)
HTC Plewiska
 
(13)
HTC Libertów
 
(13)
HTC Kluczbork
 
(13)
HTC Ustroń
 
(13)
HTC Pruszcz
 
(12)
HTC Krasnystaw
 
(12)
HTC Czaplinek
 
(12)
HTC Daleszyce
 
(12)
HTC Słupca
 
(11)
HTC Łęczna
 
(11)
HTC Borówiec
 
(11)
HTC Zambrów
 
(11)
HTC Ropczyce
 
(11)
HTC Ząbkowice Śląskie
 
(11)
HTC Skwierzyna
 
(11)
HTC Bukowno
 
(10)
HTC Gryfice
 
(10)
HTC Łosice
 
(10)
HTC Józefów
 
(10)
HTC Sosnowica
 
(10)
HTC Wołów
 
(10)
HTC Braniewo
 
(10)
HTC Komorniki
 
(10)
HTC Szynwałd
 
(10)
HTC Sulęcin
 
(10)
HTC Włodawa
 
(9)
HTC Góra
 
(9)
HTC Opalenica
 
(9)
HTC Stęszew
 
(9)
HTC Milicz
 
(9)
HTC Piekoszów
 
(9)
HTC Wesoła
 
(8)