| Stan | Bardzo dobry |
| Marka telefonu | HTC |
| Wbudowana pamięć | 8 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Model telefonu | Inny model |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | niebieski |
| Ekran dotykowy | nie |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 px |
| System operacyjny | Android |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 8 GB |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Kod producenta | 80100 |
| Przekątna ekranu | 4.30 " |
| Pojemność akumulatora | 1800 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d9dbc620-49bd-4325-9538-70c981e5406a
Podobne wyszukiwania
HTC Warszawa
 
(3421)
HTC Ełk
 
(597)
HTC Kielce
 
(445)
HTC Lublin
 
(433)
HTC Gliwice
 
(226)
HTC Opole
 
(140)
HTC Sosnowiec
 
(115)
HTC Elbląg
 
(101)
HTC Zamość
 
(91)
HTC Siemianowice Śląskie
 
(84)
HTC Ostrów Wielkopolski
 
(79)
HTC Jelenia Góra
 
(62)
HTC Legionowo
 
(52)
HTC Przemyśl
 
(49)
HTC Zgierz
 
(47)
HTC Wadowice
 
(44)
HTC Mysłowice
 
(44)
HTC Poniatowa
 
(44)
HTC Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
HTC Opoka-Kolonia
 
(41)
HTC Jarosław
 
(41)
HTC Żywiec
 
(41)
HTC Stargard
 
(39)
HTC Będzin
 
(37)
HTC Mikołów
 
(36)
HTC Puławy
 
(35)
HTC Wągrowiec
 
(31)
HTC Łuków
 
(29)
HTC Kamienna Góra
 
(29)
HTC Sierpc
 
(29)
HTC Bochnia
 
(27)
HTC Morąg
 
(27)
HTC Kłodzko
 
(26)
HTC Brzozów
 
(25)
HTC Kobyłka
 
(25)
HTC Szczecinek
 
(24)
HTC Nowy Targ
 
(24)
HTC Skierniewice
 
(23)
HTC Głubczyce
 
(21)
HTC Chodzież
 
(21)
HTC Koło
 
(20)
HTC Szczyrk
 
(20)
HTC Myszków
 
(20)
HTC Rydułtowy
 
(19)
HTC Brwinów
 
(18)
HTC Łęczyca
 
(18)
HTC Paczków
 
(18)
HTC Jabłonna
 
(18)
HTC Wyrazów
 
(17)
HTC Krotoszyn
 
(17)
HTC Płońsk
 
(17)
HTC Mszana Dolna
 
(17)
HTC Janów Lubelski
 
(17)
HTC Myślenice
 
(17)
HTC Stary Sącz
 
(16)
HTC Ostrów Mazowiecka
 
(16)
HTC Syców
 
(16)
HTC Białogard
 
(15)
HTC Chełmno
 
(15)
HTC Hrubieszów
 
(15)
HTC Bogdaniec
 
(15)
HTC Kostrzyn nad Odrą
 
(14)
HTC Zarszyn
 
(14)
HTC Lubsko
 
(13)
HTC Plewiska
 
(13)
HTC Libertów
 
(13)
HTC Ustroń
 
(13)
HTC Pruszcz
 
(12)
HTC Łęczna
 
(12)
HTC Krasnystaw
 
(12)
HTC Czaplinek
 
(12)
HTC Daleszyce
 
(12)
HTC Kluczbork
 
(12)
HTC Słupca
 
(11)
HTC Łosice
 
(11)
HTC Borówiec
 
(11)
HTC Zambrów
 
(11)
HTC Wołów
 
(11)
HTC Braniewo
 
(11)
HTC Ropczyce
 
(11)
HTC Ząbkowice Śląskie
 
(11)
HTC Skwierzyna
 
(11)
HTC Bukowno
 
(10)
HTC Niwiska
 
(10)
HTC Józefów
 
(10)
HTC Gryfice
 
(10)
HTC Drwalew
 
(10)
HTC Sosnowica
 
(10)
HTC Komorniki
 
(10)
HTC Szynwałd
 
(10)
HTC Sulęcin
 
(10)
HTC Włodawa
 
(9)
HTC Góra
 
(9)
HTC Opalenica
 
(9)
HTC Milicz
 
(9)
HTC Stęszew
 
(9)