| Stan | Bardzo dobry |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa |
| Częstotliwość procesora | 1.2 GHz |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Pojemność akumulatora | 3000 mAh |
| Złącza | microUSB typ B, mini jack 3,5 (audio) |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 32 GB |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.45 kg |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| System operacyjny | Android |
| Typ | Smartfon |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5 Mpx |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Waga | 165 g |
| Kod producenta | G760-L01 |
| Ekran dotykowy | tak |
| Nawigacja | A-GPS, GLONASS, GPS |
| Kolor | srebrny |
| Marka telefonu | Huawei |
| Gęstość pikseli | 267 ppi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1280 px |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Przekątna ekranu | 5.5 " |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13 Mpx |
| Opcje SIM | Single SIM |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 63a31b33-3285-474a-a5a0-0d6cde14dd01
Podobne wyszukiwania
Huawei Warszawa
 
(3492)
Huawei Ełk
 
(616)
Huawei Kielce
 
(488)
Huawei Lublin
 
(426)
Huawei Gliwice
 
(230)
Huawei Opole
 
(146)
Huawei Sosnowiec
 
(123)
Huawei Elbląg
 
(105)
Huawei Siemianowice Śląskie
 
(103)
Huawei Zamość
 
(88)
Huawei Ostrów Wielkopolski
 
(82)
Huawei Jelenia Góra
 
(59)
Huawei Mysłowice
 
(55)
Huawei Przemyśl
 
(51)
Huawei Stargard
 
(50)
Huawei Legionowo
 
(49)
Huawei Wadowice
 
(47)
Huawei Zgierz
 
(45)
Huawei Drwalew
 
(45)
Huawei Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Huawei Jarosław
 
(42)
Huawei Poniatowa
 
(42)
Huawei Puławy
 
(41)
Huawei Mikołów
 
(41)
Huawei Opoka-Kolonia
 
(41)
Huawei Żywiec
 
(40)
Huawei Wągrowiec
 
(35)
Huawei Będzin
 
(34)
Huawei Kobyłka
 
(30)
Huawei Kamienna Góra
 
(30)
Huawei Sierpc
 
(30)
Huawei Bochnia
 
(28)
Huawei Kłodzko
 
(28)
Huawei Skierniewice
 
(27)
Huawei Morąg
 
(27)
Huawei Łuków
 
(26)
Huawei Brzozów
 
(26)
Huawei Nowy Targ
 
(24)
Huawei Szczecinek
 
(23)
Huawei Głubczyce
 
(23)
Huawei Myszków
 
(22)
Huawei Szczyrk
 
(21)
Huawei Mszana Dolna
 
(21)
Huawei Wyrazów
 
(21)
Huawei Limanowa
 
(21)
Huawei Chodzież
 
(21)
Huawei Pruszcz
 
(21)
Huawei Brwinów
 
(20)
Huawei Paczków
 
(20)
Huawei Rydułtowy
 
(19)
Huawei Płońsk
 
(18)
Huawei Krotoszyn
 
(18)
Huawei Łęczyca
 
(18)
Huawei Janów Lubelski
 
(17)
Huawei Koło
 
(17)
Huawei Myślenice
 
(17)
Huawei Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Huawei Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Huawei Chełmno
 
(15)
Huawei Stary Sącz
 
(15)
Huawei Syców
 
(14)
Huawei Niwiska
 
(14)
Huawei Gryfice
 
(14)
Huawei Łosice
 
(14)
Huawei Bogdaniec
 
(14)
Huawei Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Huawei Białogard
 
(13)
Huawei Zarszyn
 
(13)
Huawei Łęczna
 
(13)
Huawei Plewiska
 
(13)
Huawei Hrubieszów
 
(13)
Huawei Libertów
 
(13)
Huawei Jabłonna
 
(12)
Huawei Józefów
 
(12)
Huawei Krasnystaw
 
(12)
Huawei Czaplinek
 
(12)
Huawei Słupca
 
(11)
Huawei Borówiec
 
(11)
Huawei Włodawa
 
(11)
Huawei Braniewo
 
(11)
Huawei Kluczbork
 
(11)
Huawei Skwierzyna
 
(11)
Huawei Wałcz
 
(10)
Huawei Zambrów
 
(10)
Huawei Wołów
 
(10)
Huawei Sosnowica
 
(10)
Huawei Daleszyce
 
(10)
Huawei Milicz
 
(10)
Huawei Ustroń
 
(10)
Huawei Sulęcin
 
(10)
Huawei Piekoszów
 
(10)
Huawei Bukowno
 
(9)
Huawei Zelów
 
(9)
Huawei Tarnowo Podgórne
 
(9)
Huawei Ropczyce
 
(9)
Huawei Komorniki
 
(9)