| Stan | Nowy |
| Marka | Huawei |
| Model | FreeBuds Pro 3 |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Złącze ładowania | USB typ C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN (GTIN) | 6942103106231 |
| Szerokość produktu | 2.18 cm |
| Wysokość produktu | 2.91 cm |
| Głębokość produktu | 2.37 cm |
| Waga produktu | 57.10 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.400 kg |
| Czas czuwania | 6480 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 6 h |
| Kod producenta | Piano-T100 |
| Pasmo przenoszenia | 14 Hz, 48000 Hz |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d6236bf6-45c6-49aa-9078-9bab6d1cd21f
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(913)
Bezprzewodowe Bydgoszcz
 
(161)
Bezprzewodowe Lublin
 
(122)
Bezprzewodowe Kielce
 
(69)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(53)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(46)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Bezprzewodowe Opole
 
(38)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(34)
Bezprzewodowe Zamość
 
(28)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(27)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(25)
Bezprzewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(24)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(23)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(15)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(15)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(14)
Bezprzewodowe Będzin
 
(14)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(13)
Bezprzewodowe Ełk
 
(13)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(13)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(13)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(11)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(10)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(10)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(9)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(9)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(9)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(9)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(9)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(9)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Śrem
 
(9)
Bezprzewodowe Syców
 
(9)
Bezprzewodowe Piaski
 
(8)
Bezprzewodowe Łuków
 
(8)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(8)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(8)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(8)
Bezprzewodowe Parczew
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(7)
Bezprzewodowe Stargard
 
(7)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(7)
Bezprzewodowe Nowy Targ
 
(7)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(7)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(6)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(6)
Bezprzewodowe Koło
 
(6)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(6)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(6)
Bezprzewodowe Szczerców
 
(6)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Puławy
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Łęczna
 
(5)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(5)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(5)
Bezprzewodowe Wołów
 
(5)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(5)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(5)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Zambrów
 
(4)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(4)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Bukowno
 
(4)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Tczew
 
(4)
Bezprzewodowe Brwinów
 
(4)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(4)
Bezprzewodowe Morąg
 
(4)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Nieporęt
 
(4)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)