| Stan | Bardzo dobry |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8 Mpx |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, magnetometr, żyroskop |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rozdzielczość ekranu | 2160 x 1080 px |
| Nawigacja | A-GPS, GLONASS, GPS |
| Slot karty pamięci | nie |
| Model telefonu | Mate 10 Pro |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Gęstość pikseli | 402 ppi |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 20 Mpx |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, szybkie ładowanie |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalendarz, kalkulator, przypomnienia |
| Marka telefonu | Huawei |
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Układ graficzny | ARM Mali-G72 MP12 |
| Waga | 178 g |
| Funkcje aparatu | autofocus, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, zoom |
| Komunikacja | Bluetooth, IrDA, NFC, Wi-Fi |
| Przekątna ekranu | 6 " |
| Kod producenta | BLA-L29 |
| Pojemność akumulatora | 4000 mAh |
| Częstotliwość procesora | 2.36 GHz |
| System operacyjny | Android |
| Typ | Smartfon |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Ekran dotykowy | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Kolor | brązowy |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Wyjmowana bateria | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 26a197ba-bb20-4610-b7d5-bc710c1142b3
Podobne wyszukiwania
Huawei Warszawa
 
(3483)
Huawei Ełk
 
(624)
Huawei Kielce
 
(460)
Huawei Lublin
 
(458)
Huawei Gliwice
 
(243)
Huawei Siemianowice Śląskie
 
(158)
Huawei Opole
 
(151)
Huawei Sosnowiec
 
(122)
Huawei Elbląg
 
(104)
Huawei Zamość
 
(92)
Huawei Ostrów Wielkopolski
 
(83)
Huawei Jelenia Góra
 
(60)
Huawei Mysłowice
 
(59)
Huawei Przemyśl
 
(51)
Huawei Stargard
 
(50)
Huawei Legionowo
 
(49)
Huawei Wadowice
 
(47)
Huawei Puławy
 
(46)
Huawei Mikołów
 
(43)
Huawei Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Huawei Zgierz
 
(43)
Huawei Jarosław
 
(42)
Huawei Poniatowa
 
(42)
Huawei Opoka-Kolonia
 
(41)
Huawei Żywiec
 
(40)
Huawei Wągrowiec
 
(35)
Huawei Będzin
 
(34)
Huawei Sierpc
 
(31)
Huawei Kamienna Góra
 
(30)
Huawei Łuków
 
(28)
Huawei Kobyłka
 
(28)
Huawei Bochnia
 
(28)
Huawei Skierniewice
 
(27)
Huawei Kłodzko
 
(27)
Huawei Morąg
 
(27)
Huawei Szczecinek
 
(26)
Huawei Brzozów
 
(25)
Huawei Nowy Targ
 
(24)
Huawei Myszków
 
(22)
Huawei Głubczyce
 
(22)
Huawei Wyrazów
 
(21)
Huawei Szczyrk
 
(21)
Huawei Chodzież
 
(21)
Huawei Pruszcz
 
(21)
Huawei Brwinów
 
(20)
Huawei Mszana Dolna
 
(20)
Huawei Krotoszyn
 
(19)
Huawei Drwalew
 
(19)
Huawei Koło
 
(19)
Huawei Rydułtowy
 
(19)
Huawei Paczków
 
(18)
Huawei Łęczyca
 
(18)
Huawei Płońsk
 
(18)
Huawei Janów Lubelski
 
(17)
Huawei Myślenice
 
(17)
Huawei Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Huawei Chełmno
 
(15)
Huawei Stary Sącz
 
(15)
Huawei Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Huawei Gryfice
 
(14)
Huawei Łosice
 
(14)
Huawei Niwiska
 
(14)
Huawei Syców
 
(14)
Huawei Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Huawei Bogdaniec
 
(14)
Huawei Zarszyn
 
(13)
Huawei Białogard
 
(13)
Huawei Łęczna
 
(13)
Huawei Plewiska
 
(13)
Huawei Libertów
 
(13)
Huawei Jabłonna
 
(12)
Huawei Józefów
 
(12)
Huawei Krasnystaw
 
(12)
Huawei Czaplinek
 
(12)
Huawei Słupca
 
(11)
Huawei Włodawa
 
(11)
Huawei Borówiec
 
(11)
Huawei Wołów
 
(11)
Huawei Kluczbork
 
(11)
Huawei Braniewo
 
(11)
Huawei Skwierzyna
 
(11)
Huawei Wałcz
 
(10)
Huawei Zambrów
 
(10)
Huawei Sosnowica
 
(10)
Huawei Daleszyce
 
(10)
Huawei Ćwiklice
 
(10)
Huawei Milicz
 
(10)
Huawei Ustroń
 
(10)
Huawei Sulęcin
 
(10)
Huawei Piekoszów
 
(10)
Huawei Bukowno
 
(9)
Huawei Zelów
 
(9)
Huawei Tarnowo Podgórne
 
(9)
Huawei Lubsko
 
(9)
Huawei Ropczyce
 
(9)
Huawei Komorniki
 
(9)