| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Huawei |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Model telefonu | Mate 50 Pro |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | szkło |
| Funkcje aparatu | zoom, wykrywanie twarzy, panorama, autofocus, lampa błyskowa, samowyzwalacz, HDR, nagrywanie wideo, cyfrowa stabilizacja obrazu, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8+ gen 1 |
| System operacyjny | Android |
| Slot karty pamięci | brak informacji |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Funkcje | always on display |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | odporny na uderzenia |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN (GTIN) | 6939031253588 |
| Kod producenta | 9031 |
| Szerokość | 76.00 mm |
| Wysokość | 162.00 mm |
| Waga | 400.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
| Przekątna ekranu | 6.74 " |
| Pojemność akumulatora | 6800 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 15c00400-eb0d-434d-b3e3-137c03fcf22a
Podobne wyszukiwania
Huawei Warszawa
 
(3352)
Huawei Ełk
 
(624)
Huawei Kielce
 
(452)
Huawei Lublin
 
(442)
Huawei Gliwice
 
(231)
Huawei Opole
 
(139)
Huawei Sosnowiec
 
(117)
Huawei Elbląg
 
(100)
Huawei Zamość
 
(93)
Huawei Piaseczno
 
(92)
Huawei Siemianowice Śląskie
 
(84)
Huawei Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Huawei Jelenia Góra
 
(63)
Huawei Legionowo
 
(52)
Huawei Przemyśl
 
(51)
Huawei Zgierz
 
(49)
Huawei Wadowice
 
(44)
Huawei Jarosław
 
(43)
Huawei Opoka-Kolonia
 
(41)
Huawei Mysłowice
 
(40)
Huawei Będzin
 
(40)
Huawei Żywiec
 
(39)
Huawei Poniatowa
 
(39)
Huawei Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
Huawei Stargard
 
(37)
Huawei Puławy
 
(35)
Huawei Mikołów
 
(35)
Huawei Sierpc
 
(33)
Huawei Wągrowiec
 
(30)
Huawei Bochnia
 
(27)
Huawei Morąg
 
(27)
Huawei Nowy Targ
 
(27)
Huawei Kobyłka
 
(26)
Huawei Skierniewice
 
(26)
Huawei Brzozów
 
(25)
Huawei Szczecinek
 
(25)
Huawei Kamienna Góra
 
(25)
Huawei Kłodzko
 
(25)
Huawei Łuków
 
(24)
Huawei Myszków
 
(23)
Huawei Jabłonna
 
(22)
Huawei Szczyrk
 
(22)
Huawei Koło
 
(21)
Huawei Chodzież
 
(21)
Huawei Głubczyce
 
(20)
Huawei Brwinów
 
(19)
Huawei Bogdaniec
 
(19)
Huawei Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Huawei Łęczyca
 
(18)
Huawei Krotoszyn
 
(17)
Huawei Kluczbork
 
(17)
Huawei Janów Lubelski
 
(17)
Huawei Limanowa
 
(17)
Huawei Mszana Dolna
 
(17)
Huawei Rydułtowy
 
(17)
Huawei Syców
 
(16)
Huawei Wyrazów
 
(16)
Huawei Koluszki
 
(16)
Huawei Paczków
 
(16)
Huawei Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Huawei Białogard
 
(15)
Huawei Stary Sącz
 
(15)
Huawei Myślenice
 
(15)
Huawei Słupca
 
(14)
Huawei Płońsk
 
(14)
Huawei Hrubieszów
 
(14)
Huawei Ustroń
 
(14)
Huawei Łęczna
 
(14)
Huawei Libertów
 
(13)
Huawei Zarszyn
 
(13)
Huawei Chełmno
 
(13)
Huawei Krasnystaw
 
(12)
Huawei Plewiska
 
(12)
Huawei Wołów
 
(12)
Huawei Czaplinek
 
(12)
Huawei Daleszyce
 
(12)
Huawei Pruszcz
 
(11)
Huawei Łosice
 
(11)
Huawei Gryfice
 
(11)
Huawei Borówiec
 
(11)
Huawei Lubsko
 
(11)
Huawei Zambrów
 
(11)
Huawei Ropczyce
 
(11)
Huawei Braniewo
 
(11)
Huawei Skwierzyna
 
(11)
Huawei Bukowno
 
(10)
Huawei Józefów
 
(10)
Huawei Włodawa
 
(10)
Huawei Sosnowica
 
(10)
Huawei Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Huawei Sulęcin
 
(10)
Huawei Góra
 
(9)
Huawei Stęszew
 
(9)
Huawei Opalenica
 
(9)
Huawei Szynwałd
 
(9)
Huawei Piekoszów
 
(9)