| Stan | Bardzo dobry |
| Złącza | USB typ C, mini jack 3,5 (audio), Lightning |
| System operacyjny | Android |
| Funkcje w telefonach komórkowych | kalkulator, kalendarz, latarka, radio, budzik, dyktafon, przypomnienia, zegar, funkcja głośnomówiąca, alarm wibracyjny, książka telefoniczna |
| Typ | Smartfon |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Ekran dotykowy | tak |
| Nawigacja | GPS |
| Kolor | złoty |
| Marka telefonu | Huawei |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Przekątna ekranu | 5.9 " |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Opcje SIM | Dual SIM |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c9d99d71-d2e2-4904-b89e-5ca49719031f
Podobne wyszukiwania
Huawei Warszawa
 
(3365)
Huawei Ełk
 
(596)
Huawei Kielce
 
(457)
Huawei Lublin
 
(451)
Huawei Gliwice
 
(224)
Huawei Opole
 
(140)
Huawei Sosnowiec
 
(119)
Huawei Elbląg
 
(99)
Huawei Piaseczno
 
(93)
Huawei Zamość
 
(89)
Huawei Siemianowice Śląskie
 
(82)
Huawei Ostrów Wielkopolski
 
(78)
Huawei Jelenia Góra
 
(64)
Huawei Legionowo
 
(52)
Huawei Przemyśl
 
(51)
Huawei Zgierz
 
(49)
Huawei Mysłowice
 
(47)
Huawei Wadowice
 
(44)
Huawei Jarosław
 
(41)
Huawei Opoka-Kolonia
 
(41)
Huawei Żywiec
 
(40)
Huawei Będzin
 
(40)
Huawei Poniatowa
 
(40)
Huawei Stargard
 
(40)
Huawei Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
Huawei Mikołów
 
(36)
Huawei Puławy
 
(35)
Huawei Wągrowiec
 
(30)
Huawei Sierpc
 
(29)
Huawei Bochnia
 
(28)
Huawei Łuków
 
(28)
Huawei Kobyłka
 
(27)
Huawei Morąg
 
(27)
Huawei Nowy Targ
 
(26)
Huawei Szczecinek
 
(26)
Huawei Kamienna Góra
 
(26)
Huawei Kłodzko
 
(26)
Huawei Brzozów
 
(25)
Huawei Skierniewice
 
(24)
Huawei Chodzież
 
(21)
Huawei Głubczyce
 
(21)
Huawei Brwinów
 
(20)
Huawei Jabłonna
 
(20)
Huawei Koło
 
(20)
Huawei Myszków
 
(20)
Huawei Szczyrk
 
(19)
Huawei Limanowa
 
(19)
Huawei Paczków
 
(18)
Huawei Krotoszyn
 
(18)
Huawei Łęczyca
 
(18)
Huawei Mszana Dolna
 
(18)
Huawei Rydułtowy
 
(18)
Huawei Janów Lubelski
 
(17)
Huawei Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Huawei Myślenice
 
(17)
Huawei Syców
 
(16)
Huawei Wyrazów
 
(16)
Huawei Stary Sącz
 
(16)
Huawei Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Huawei Białogard
 
(15)
Huawei Chełmno
 
(15)
Huawei Płońsk
 
(15)
Huawei Hrubieszów
 
(15)
Huawei Bogdaniec
 
(14)
Huawei Zarszyn
 
(14)
Huawei Libertów
 
(14)
Huawei Plewiska
 
(13)
Huawei Kluczbork
 
(13)
Huawei Ustroń
 
(13)
Huawei Pruszcz
 
(12)
Huawei Łosice
 
(12)
Huawei Gryfice
 
(12)
Huawei Krasnystaw
 
(12)
Huawei Lubsko
 
(12)
Huawei Słupca
 
(12)
Huawei Czaplinek
 
(12)
Huawei Daleszyce
 
(12)
Huawei Łęczna
 
(11)
Huawei Zambrów
 
(11)
Huawei Ropczyce
 
(11)
Huawei Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Huawei Skwierzyna
 
(11)
Huawei Józefów
 
(10)
Huawei Borówiec
 
(10)
Huawei Koluszki
 
(10)
Huawei Wołów
 
(10)
Huawei Sosnowica
 
(10)
Huawei Braniewo
 
(10)
Huawei Opalenica
 
(10)
Huawei Sulęcin
 
(10)
Huawei Szynwałd
 
(10)
Huawei Bukowno
 
(9)
Huawei Włodawa
 
(9)
Huawei Komorniki
 
(9)
Huawei Stęszew
 
(9)
Huawei Góra
 
(9)