| Stan | Bardzo dobry |
| Pojemność akumulatora | 4000 mAh |
| Złącza | USB typ C |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Głębokość | 7.94 mm |
| System operacyjny | Android |
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Typ | Smartfon |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16 Mpx |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Waga | 191 g |
| Kod producenta | 51096XHB |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Ekran dotykowy | tak |
| Kolor | niebieski |
| Marka telefonu | Huawei |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 12 |
| Wysokość | 164 mm |
| Szerokość | 75 mm |
| Przekątna ekranu | 6.78 " |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth, NFC, Wi-Fi Direct |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 108 Mpx |
| Model telefonu | Nova 9 |
| Opcje SIM | Dual SIM |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e6f72aa6-24ae-404f-8520-09c3e916b686
Podobne wyszukiwania
Nova 9 Warszawa
 
(3376)
Nova 9 Ełk
 
(595)
Nova 9 Kielce
 
(459)
Nova 9 Lublin
 
(446)
Nova 9 Gliwice
 
(224)
Nova 9 Opole
 
(137)
Nova 9 Sosnowiec
 
(119)
Nova 9 Elbląg
 
(101)
Nova 9 Piaseczno
 
(96)
Nova 9 Zamość
 
(87)
Nova 9 Siemianowice Śląskie
 
(82)
Nova 9 Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Nova 9 Jelenia Góra
 
(64)
Nova 9 Legionowo
 
(53)
Nova 9 Przemyśl
 
(49)
Nova 9 Zgierz
 
(47)
Nova 9 Wadowice
 
(44)
Nova 9 Mysłowice
 
(44)
Nova 9 Opoka-Kolonia
 
(41)
Nova 9 Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Nova 9 Jarosław
 
(40)
Nova 9 Poniatowa
 
(40)
Nova 9 Żywiec
 
(40)
Nova 9 Stargard
 
(40)
Nova 9 Będzin
 
(39)
Nova 9 Mikołów
 
(35)
Nova 9 Puławy
 
(35)
Nova 9 Wągrowiec
 
(32)
Nova 9 Bochnia
 
(29)
Nova 9 Kamienna Góra
 
(29)
Nova 9 Sierpc
 
(29)
Nova 9 Łuków
 
(27)
Nova 9 Kobyłka
 
(27)
Nova 9 Szczecinek
 
(27)
Nova 9 Morąg
 
(27)
Nova 9 Śrem
 
(27)
Nova 9 Nowy Targ
 
(27)
Nova 9 Brzozów
 
(25)
Nova 9 Kłodzko
 
(25)
Nova 9 Skierniewice
 
(24)
Nova 9 Koło
 
(21)
Nova 9 Chodzież
 
(21)
Nova 9 Głubczyce
 
(21)
Nova 9 Brwinów
 
(20)
Nova 9 Jabłonna
 
(20)
Nova 9 Myszków
 
(20)
Nova 9 Szczyrk
 
(19)
Nova 9 Limanowa
 
(19)
Nova 9 Paczków
 
(18)
Nova 9 Krotoszyn
 
(18)
Nova 9 Ostrów Mazowiecka
 
(18)
Nova 9 Rydułtowy
 
(18)
Nova 9 Łęczyca
 
(18)
Nova 9 Kluczbork
 
(17)
Nova 9 Janów Lubelski
 
(17)
Nova 9 Myślenice
 
(17)
Nova 9 Mszana Dolna
 
(17)
Nova 9 Syców
 
(16)
Nova 9 Wyrazów
 
(16)
Nova 9 Stary Sącz
 
(16)
Nova 9 Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Nova 9 Płońsk
 
(15)
Nova 9 Białogard
 
(15)
Nova 9 Chełmno
 
(15)
Nova 9 Hrubieszów
 
(14)
Nova 9 Libertów
 
(14)
Nova 9 Bogdaniec
 
(14)
Nova 9 Czaplinek
 
(13)
Nova 9 Ustroń
 
(13)
Nova 9 Zarszyn
 
(13)
Nova 9 Pruszcz
 
(12)
Nova 9 Łosice
 
(12)
Nova 9 Słupca
 
(12)
Nova 9 Plewiska
 
(12)
Nova 9 Lubsko
 
(12)
Nova 9 Krasnystaw
 
(12)
Nova 9 Daleszyce
 
(12)
Nova 9 Łęczna
 
(11)
Nova 9 Zambrów
 
(11)
Nova 9 Wołów
 
(11)
Nova 9 Ropczyce
 
(11)
Nova 9 Skwierzyna
 
(11)
Nova 9 Józefów
 
(10)
Nova 9 Gryfice
 
(10)
Nova 9 Borówiec
 
(10)
Nova 9 Koluszki
 
(10)
Nova 9 Sosnowica
 
(10)
Nova 9 Braniewo
 
(10)
Nova 9 Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Nova 9 Opalenica
 
(10)
Nova 9 Szynwałd
 
(10)
Nova 9 Sulęcin
 
(10)
Nova 9 Bukowno
 
(9)
Nova 9 Tarnowo Podgórne
 
(9)
Nova 9 Stęszew
 
(9)
Nova 9 Góra
 
(9)