| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Huawei |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Model telefonu | Nova 9 SE |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | biały |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Funkcje aparatu | zoom, autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 680 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 512 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, magnetometr |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | WEEE, CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN (GTIN) | 6941487249718 |
| Kod producenta | 51096XHB |
| Szerokość | 75.00 mm |
| Wysokość | 164.00 mm |
| Głębokość | 7.94 mm |
| Waga | 191.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.472 kg |
| Przekątna ekranu | 6.78 " |
| Gęstość pikseli | 387 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 108.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.40 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 4000 mAh |
| Układ graficzny | Adeno 610 |
| Maksymalny czas czuwania | 433 h |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 018966b4-479a-40e2-8de1-6d28c4641968
Podobne wyszukiwania
Huawei Warszawa
 
(3368)
Huawei Ełk
 
(619)
Huawei Kielce
 
(453)
Huawei Lublin
 
(438)
Huawei Gliwice
 
(230)
Huawei Opole
 
(137)
Huawei Sosnowiec
 
(117)
Huawei Elbląg
 
(100)
Huawei Zamość
 
(94)
Huawei Piaseczno
 
(86)
Huawei Siemianowice Śląskie
 
(83)
Huawei Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Huawei Jelenia Góra
 
(65)
Huawei Legionowo
 
(52)
Huawei Przemyśl
 
(50)
Huawei Zgierz
 
(49)
Huawei Wadowice
 
(43)
Huawei Jarosław
 
(43)
Huawei Opoka-Kolonia
 
(41)
Huawei Mysłowice
 
(40)
Huawei Będzin
 
(40)
Huawei Poniatowa
 
(39)
Huawei Żywiec
 
(39)
Huawei Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
Huawei Stargard
 
(38)
Huawei Puławy
 
(35)
Huawei Mikołów
 
(34)
Huawei Sierpc
 
(32)
Huawei Wągrowiec
 
(30)
Huawei Nowy Targ
 
(28)
Huawei Śrem
 
(27)
Huawei Bochnia
 
(27)
Huawei Morąg
 
(27)
Huawei Kobyłka
 
(26)
Huawei Kamienna Góra
 
(26)
Huawei Brzozów
 
(25)
Huawei Szczecinek
 
(25)
Huawei Skierniewice
 
(25)
Huawei Kłodzko
 
(25)
Huawei Łuków
 
(24)
Huawei Szczyrk
 
(23)
Huawei Myszków
 
(23)
Huawei Koło
 
(21)
Huawei Chodzież
 
(21)
Huawei Jabłonna
 
(20)
Huawei Bogdaniec
 
(20)
Huawei Głubczyce
 
(20)
Huawei Brwinów
 
(19)
Huawei Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Huawei Łęczyca
 
(18)
Huawei Krotoszyn
 
(17)
Huawei Syców
 
(17)
Huawei Janów Lubelski
 
(17)
Huawei Limanowa
 
(17)
Huawei Kluczbork
 
(17)
Huawei Rydułtowy
 
(17)
Huawei Mszana Dolna
 
(16)
Huawei Paczków
 
(16)
Huawei Koluszki
 
(16)
Huawei Wyrazów
 
(16)
Huawei Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Huawei Łęczna
 
(16)
Huawei Stary Sącz
 
(15)
Huawei Myślenice
 
(15)
Huawei Płońsk
 
(14)
Huawei Białogard
 
(14)
Huawei Hrubieszów
 
(14)
Huawei Słupca
 
(14)
Huawei Wołów
 
(14)
Huawei Zarszyn
 
(14)
Huawei Ustroń
 
(14)
Huawei Chełmno
 
(13)
Huawei Libertów
 
(13)
Huawei Krasnystaw
 
(12)
Huawei Plewiska
 
(12)
Huawei Czaplinek
 
(12)
Huawei Pruszcz
 
(11)
Huawei Gryfice
 
(11)
Huawei Łosice
 
(11)
Huawei Lubsko
 
(11)
Huawei Zambrów
 
(11)
Huawei Daleszyce
 
(11)
Huawei Ropczyce
 
(11)
Huawei Skwierzyna
 
(11)
Huawei Bukowno
 
(10)
Huawei Józefów
 
(10)
Huawei Borówiec
 
(10)
Huawei Włodawa
 
(10)
Huawei Sosnowica
 
(10)
Huawei Góra
 
(10)
Huawei Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Huawei Sulęcin
 
(10)
Huawei Braniewo
 
(9)
Huawei Opalenica
 
(9)
Huawei Stęszew
 
(9)
Huawei Piekoszów
 
(9)