| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Huawei |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Model telefonu | P Smart 2019 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 px |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | inny |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 512 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, czujnik geometryczny, żyroskop, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B, USB typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, alarm wibracyjny, kalendarz |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 12 |
| Stan opakowania | zastępcze |
| EAN (GTIN) | 6901443274406 |
| Kod producenta | POT-LX1 |
| Szerokość | 73.40 mm |
| Wysokość | 157.60 mm |
| Głębokość | 0.76 mm |
| Waga | 160.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.450 kg |
| Przekątna ekranu | 6.21 " |
| Gęstość pikseli | 415 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 16.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 24.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 3400 mAh |
| Układ graficzny | ARM Mali G51 |
| Maksymalny czas czuwania | 800 h |
| Kod EPREL | 2 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 97ce0031-d911-4964-9507-474a16a40032
Podobne wyszukiwania
Huawei Warszawa
 
(3682)
Huawei Ełk
 
(619)
Huawei Kielce
 
(489)
Huawei Lublin
 
(459)
Huawei Gliwice
 
(225)
Huawei Opole
 
(150)
Huawei Sosnowiec
 
(131)
Huawei Elbląg
 
(106)
Huawei Siemianowice Śląskie
 
(104)
Huawei Zamość
 
(88)
Huawei Ostrów Wielkopolski
 
(80)
Huawei Jelenia Góra
 
(65)
Huawei Stargard
 
(54)
Huawei Mysłowice
 
(54)
Huawei Przemyśl
 
(49)
Huawei Legionowo
 
(49)
Huawei Wadowice
 
(47)
Huawei Zgierz
 
(46)
Huawei Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Huawei Poniatowa
 
(42)
Huawei Opoka-Kolonia
 
(41)
Huawei Puławy
 
(41)
Huawei Mikołów
 
(39)
Huawei Żywiec
 
(38)
Huawei Jarosław
 
(37)
Huawei Będzin
 
(34)
Huawei Wągrowiec
 
(32)
Huawei Kobyłka
 
(31)
Huawei Sierpc
 
(30)
Huawei Brzozów
 
(29)
Huawei Morąg
 
(28)
Huawei Kłodzko
 
(27)
Huawei Bochnia
 
(27)
Huawei Łuków
 
(26)
Huawei Skierniewice
 
(25)
Huawei Drwalew
 
(24)
Huawei Kamienna Góra
 
(24)
Huawei Nowy Targ
 
(24)
Huawei Głubczyce
 
(23)
Huawei Szczecinek
 
(23)
Huawei Myszków
 
(22)
Huawei Pruszcz
 
(21)
Huawei Mszana Dolna
 
(21)
Huawei Wyrazów
 
(21)
Huawei Chodzież
 
(21)
Huawei Paczków
 
(20)
Huawei Brwinów
 
(19)
Huawei Rydułtowy
 
(19)
Huawei Krotoszyn
 
(18)
Huawei Łęczyca
 
(18)
Huawei Płońsk
 
(18)
Huawei Szczyrk
 
(18)
Huawei Koło
 
(18)
Huawei Janów Lubelski
 
(17)
Huawei Myślenice
 
(17)
Huawei Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Huawei Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Huawei Chełmno
 
(15)
Huawei Stary Sącz
 
(15)
Huawei Limanowa
 
(15)
Huawei Zarszyn
 
(14)
Huawei Hrubieszów
 
(14)
Huawei Syców
 
(14)
Huawei Niwiska
 
(14)
Huawei Łęczna
 
(13)
Huawei Łosice
 
(13)
Huawei Gryfice
 
(13)
Huawei Plewiska
 
(13)
Huawei Białogard
 
(13)
Huawei Bogdaniec
 
(13)
Huawei Daleszyce
 
(13)
Huawei Milicz
 
(13)
Huawei Ząbkowice Śląskie
 
(13)
Huawei Libertów
 
(13)
Huawei Jabłonna
 
(12)
Huawei Józefów
 
(12)
Huawei Krasnystaw
 
(12)
Huawei Czaplinek
 
(12)
Huawei Słupca
 
(11)
Huawei Borówiec
 
(11)
Huawei Braniewo
 
(11)
Huawei Kluczbork
 
(11)
Huawei Skwierzyna
 
(11)
Huawei Zambrów
 
(10)
Huawei Wołów
 
(10)
Huawei Sosnowica
 
(10)
Huawei Ustroń
 
(10)
Huawei Sulęcin
 
(10)
Huawei Piekoszów
 
(10)
Huawei Bukowno
 
(9)
Huawei Wałcz
 
(9)
Huawei Włodawa
 
(9)
Huawei Tarnowo Podgórne
 
(9)
Huawei Ropczyce
 
(9)
Huawei Komorniki
 
(9)
Huawei Przeczyce
 
(9)