| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Huawei |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Model telefonu | P20 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne, aluminium, szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2244 px |
| Funkcje aparatu | zoom, autofocus, lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | HiSilicon Kirin 970 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS |
| Czujniki | czujnik światła, żyroskop, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Kod producenta | P2064C |
| Szerokość | 70.80 mm |
| Wysokość | 149.10 mm |
| Głębokość | 7.65 mm |
| Waga | 165.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
| Przekątna ekranu | 5.80 " |
| Gęstość pikseli | 428 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 20.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 24.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.36 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 3400 mAh |
| Układ graficzny | Mali-G72 MP12 |
| Maksymalny czas czuwania | 406 h |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: da86a3ed-db59-493d-8fb5-c222d33e505b
Podobne wyszukiwania
P20 Warszawa
 
(3490)
P20 Ełk
 
(614)
P20 Kielce
 
(488)
P20 Lublin
 
(457)
P20 Gliwice
 
(244)
P20 Siemianowice Śląskie
 
(159)
P20 Opole
 
(152)
P20 Sosnowiec
 
(123)
P20 Elbląg
 
(105)
P20 Zamość
 
(88)
P20 Ostrów Wielkopolski
 
(82)
P20 Jelenia Góra
 
(59)
P20 Mysłowice
 
(55)
P20 Stargard
 
(53)
P20 Przemyśl
 
(52)
P20 Legionowo
 
(49)
P20 Wadowice
 
(47)
P20 Drwalew
 
(45)
P20 Zgierz
 
(45)
P20 Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
P20 Poniatowa
 
(42)
P20 Jarosław
 
(42)
P20 Opoka-Kolonia
 
(41)
P20 Puławy
 
(41)
P20 Żywiec
 
(40)
P20 Mikołów
 
(39)
P20 Wągrowiec
 
(35)
P20 Będzin
 
(34)
P20 Kobyłka
 
(30)
P20 Kamienna Góra
 
(30)
P20 Sierpc
 
(30)
P20 Bochnia
 
(28)
P20 Skierniewice
 
(27)
P20 Morąg
 
(27)
P20 Łuków
 
(26)
P20 Brzozów
 
(26)
P20 Kłodzko
 
(26)
P20 Szczecinek
 
(26)
P20 Nowy Targ
 
(24)
P20 Głubczyce
 
(23)
P20 Szczyrk
 
(21)
P20 Wyrazów
 
(21)
P20 Myszków
 
(21)
P20 Chodzież
 
(21)
P20 Pruszcz
 
(21)
P20 Mszana Dolna
 
(21)
P20 Brwinów
 
(20)
P20 Krotoszyn
 
(19)
P20 Rydułtowy
 
(19)
P20 Płońsk
 
(18)
P20 Łęczyca
 
(18)
P20 Paczków
 
(18)
P20 Janów Lubelski
 
(17)
P20 Koło
 
(17)
P20 Myślenice
 
(17)
P20 Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
P20 Ostrów Mazowiecka
 
(16)
P20 Chełmno
 
(15)
P20 Stary Sącz
 
(15)
P20 Niwiska
 
(14)
P20 Syców
 
(14)
P20 Gryfice
 
(14)
P20 Łosice
 
(14)
P20 Ząbkowice Śląskie
 
(14)
P20 Zarszyn
 
(13)
P20 Białogard
 
(13)
P20 Łęczna
 
(13)
P20 Plewiska
 
(13)
P20 Hrubieszów
 
(13)
P20 Libertów
 
(13)
P20 Jabłonna
 
(12)
P20 Józefów
 
(12)
P20 Krasnystaw
 
(12)
P20 Czaplinek
 
(12)
P20 Bogdaniec
 
(12)
P20 Słupca
 
(11)
P20 Borówiec
 
(11)
P20 Włodawa
 
(11)
P20 Braniewo
 
(11)
P20 Kluczbork
 
(11)
P20 Skwierzyna
 
(11)
P20 Wałcz
 
(10)
P20 Zambrów
 
(10)
P20 Wołów
 
(10)
P20 Sosnowica
 
(10)
P20 Daleszyce
 
(10)
P20 Milicz
 
(10)
P20 Ustroń
 
(10)
P20 Sulęcin
 
(10)
P20 Piekoszów
 
(10)
P20 Bukowno
 
(9)
P20 Zelów
 
(9)
P20 Tarnowo Podgórne
 
(9)
P20 Ropczyce
 
(9)
P20 Komorniki
 
(9)
P20 Stęszew
 
(9)