| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Huawei |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | aluminium, szkło, metal |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| System operacyjny | Android |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Model telefonu | P40 Lite E |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4004866c-6fb4-4093-8512-46be47871f2c
Podobne wyszukiwania
Huawei Warszawa
 
(3559)
Huawei Kielce
 
(580)
Huawei Ełk
 
(495)
Huawei Lublin
 
(439)
Huawei Gliwice
 
(229)
Huawei Siemianowice Śląskie
 
(170)
Huawei Opole
 
(152)
Huawei Sosnowiec
 
(133)
Huawei Elbląg
 
(108)
Huawei Zamość
 
(92)
Huawei Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Huawei Jelenia Góra
 
(65)
Huawei Mysłowice
 
(55)
Huawei Legionowo
 
(53)
Huawei Zgierz
 
(51)
Huawei Stargard
 
(51)
Huawei Wadowice
 
(49)
Huawei Puławy
 
(47)
Huawei Przemyśl
 
(46)
Huawei Mikołów
 
(43)
Huawei Drwalew
 
(42)
Huawei Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Huawei Opoka-Kolonia
 
(41)
Huawei Jarosław
 
(41)
Huawei Poniatowa
 
(40)
Huawei Żywiec
 
(37)
Huawei Wągrowiec
 
(33)
Huawei Będzin
 
(32)
Huawei Morąg
 
(30)
Huawei Kobyłka
 
(29)
Huawei Sierpc
 
(29)
Huawei Łuków
 
(27)
Huawei Bochnia
 
(27)
Huawei Szczecinek
 
(25)
Huawei Skierniewice
 
(24)
Huawei Nowy Targ
 
(24)
Huawei Myszków
 
(23)
Huawei Głubczyce
 
(23)
Huawei Brwinów
 
(22)
Huawei Kamienna Góra
 
(22)
Huawei Kłodzko
 
(22)
Huawei Pruszcz
 
(21)
Huawei Mszana Dolna
 
(21)
Huawei Koło
 
(21)
Huawei Chodzież
 
(21)
Huawei Płońsk
 
(20)
Huawei Paczków
 
(20)
Huawei Łęczyca
 
(19)
Huawei Myślenice
 
(19)
Huawei Rydułtowy
 
(19)
Huawei Brzozów
 
(19)
Huawei Krotoszyn
 
(17)
Huawei Limanowa
 
(17)
Huawei Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Huawei Hrubieszów
 
(16)
Huawei Janów Lubelski
 
(16)
Huawei Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Huawei Chełmno
 
(15)
Huawei Szczyrk
 
(15)
Huawei Syców
 
(14)
Huawei Plewiska
 
(14)
Huawei Wyrazów
 
(14)
Huawei Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Huawei Słupca
 
(13)
Huawei Jabłonna
 
(13)
Huawei Gryfice
 
(13)
Huawei Łosice
 
(13)
Huawei Białogard
 
(13)
Huawei Braniewo
 
(13)
Huawei Kluczbork
 
(13)
Huawei Stary Sącz
 
(13)
Huawei Zarszyn
 
(13)
Huawei Czaplinek
 
(12)
Huawei Wołów
 
(12)
Huawei Łęczna
 
(12)
Huawei Bukowno
 
(11)
Huawei Józefów
 
(11)
Huawei Krasnystaw
 
(11)
Huawei Zambrów
 
(11)
Huawei Sosnowica
 
(11)
Huawei Libertów
 
(11)
Huawei Ustroń
 
(11)
Huawei Piekoszów
 
(11)
Huawei Skwierzyna
 
(11)
Huawei Koluszki
 
(10)
Huawei Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Huawei Daleszyce
 
(10)
Huawei Ropczyce
 
(10)
Huawei Włodawa
 
(9)
Huawei Bogdaniec
 
(9)
Huawei Lubsko
 
(9)
Huawei Zabierzów
 
(9)
Huawei Komorniki
 
(9)
Huawei Milicz
 
(9)
Huawei Drawsko
 
(9)
Huawei Sulęcin
 
(9)