| Stan | Bardzo dobry |
| Marka telefonu | Huawei |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Model telefonu | P40 Lite E |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1520 px |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | inny |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 512 GB |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | BeiDou, A-GPS, GPS, GLONASS |
| Czujniki | czujnik światła, czytnik linii papilarnych |
| Złącza | microUSB typ B |
| Funkcje | tethering (hot-spot), odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, zegar, kalendarz, kalkulator, przypomnienia, funkcja głośnomówiąca, latarka, dyktafon, książka telefoniczna, budzik |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 7.1.1 |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Certyfikat | CE |
| Kod producenta | 51095DCE |
| Szerokość | 76.13 mm |
| Wysokość | 159.81 mm |
| Głębokość | 8.13 mm |
| Waga | 176.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.400 kg |
| Przekątna ekranu | 6.39 " |
| Gęstość pikseli | 269 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 4000 mAh |
| Układ graficzny | ARM Mali G51 |
O przedmiocie
Oferta: f6421526-3193-4390-9672-3ebefca73f51
Podobne wyszukiwania
Huawei Warszawa
 
(3357)
Huawei Ełk
 
(595)
Huawei Kielce
 
(459)
Huawei Lublin
 
(448)
Huawei Gliwice
 
(221)
Huawei Opole
 
(140)
Huawei Sosnowiec
 
(119)
Huawei Elbląg
 
(99)
Huawei Piaseczno
 
(93)
Huawei Zamość
 
(88)
Huawei Siemianowice Śląskie
 
(83)
Huawei Ostrów Wielkopolski
 
(77)
Huawei Jelenia Góra
 
(64)
Huawei Legionowo
 
(52)
Huawei Przemyśl
 
(51)
Huawei Zgierz
 
(48)
Huawei Mysłowice
 
(47)
Huawei Wadowice
 
(44)
Huawei Opoka-Kolonia
 
(41)
Huawei Poniatowa
 
(40)
Huawei Jarosław
 
(40)
Huawei Stargard
 
(40)
Huawei Będzin
 
(40)
Huawei Żywiec
 
(40)
Huawei Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
Huawei Mikołów
 
(36)
Huawei Puławy
 
(35)
Huawei Wągrowiec
 
(31)
Huawei Kamienna Góra
 
(29)
Huawei Sierpc
 
(29)
Huawei Bochnia
 
(28)
Huawei Łuków
 
(28)
Huawei Kobyłka
 
(27)
Huawei Morąg
 
(27)
Huawei Kłodzko
 
(26)
Huawei Szczecinek
 
(26)
Huawei Nowy Targ
 
(26)
Huawei Brzozów
 
(25)
Huawei Skierniewice
 
(24)
Huawei Chodzież
 
(21)
Huawei Głubczyce
 
(21)
Huawei Jabłonna
 
(20)
Huawei Koło
 
(20)
Huawei Myszków
 
(20)
Huawei Brwinów
 
(19)
Huawei Szczyrk
 
(19)
Huawei Limanowa
 
(19)
Huawei Krotoszyn
 
(18)
Huawei Paczków
 
(18)
Huawei Łęczyca
 
(18)
Huawei Rydułtowy
 
(18)
Huawei Janów Lubelski
 
(17)
Huawei Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Huawei Myślenice
 
(17)
Huawei Mszana Dolna
 
(17)
Huawei Syców
 
(16)
Huawei Stary Sącz
 
(16)
Huawei Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Huawei Wyrazów
 
(16)
Huawei Białogard
 
(15)
Huawei Chełmno
 
(15)
Huawei Płońsk
 
(15)
Huawei Libertów
 
(14)
Huawei Bogdaniec
 
(14)
Huawei Zarszyn
 
(14)
Huawei Hrubieszów
 
(13)
Huawei Ustroń
 
(13)
Huawei Pruszcz
 
(12)
Huawei Łosice
 
(12)
Huawei Słupca
 
(12)
Huawei Plewiska
 
(12)
Huawei Krasnystaw
 
(12)
Huawei Lubsko
 
(12)
Huawei Daleszyce
 
(12)
Huawei Kluczbork
 
(12)
Huawei Czaplinek
 
(12)
Huawei Łęczna
 
(11)
Huawei Zambrów
 
(11)
Huawei Ropczyce
 
(11)
Huawei Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Huawei Skwierzyna
 
(11)
Huawei Bukowno
 
(10)
Huawei Józefów
 
(10)
Huawei Gryfice
 
(10)
Huawei Borówiec
 
(10)
Huawei Koluszki
 
(10)
Huawei Sosnowica
 
(10)
Huawei Wołów
 
(10)
Huawei Braniewo
 
(10)
Huawei Opalenica
 
(10)
Huawei Szynwałd
 
(10)
Huawei Sulęcin
 
(10)
Huawei Włodawa
 
(9)
Huawei Komorniki
 
(9)
Huawei Stęszew
 
(9)
Huawei Góra
 
(9)